Про нас

Hot Rod Distiller - це компанія, яка була заснована в 2016 році в місті Львів. Ми є вашим помічником у виробництві смачного та високоякісного алкоголю вдома. Ми пропонуємо все необхідне для цього: від високоякісних інгредієнтів до професійного обладнання.

Наш широкий асортимент включає не тільки пристрої для перегонки та бочки для визрівання алкоголю, але й набори спецій для настоянки та ароматичних дистилятів, дубових чіпсів, турбо-дріжджі та багато іншого. Ми знаємо, що високоякісні інгредієнти та правильна технологія підготовки є ключем до смачного напою, тому ми пропонуємо лише найкращі компоненти для виробництва алкоголю.

Ми також пишаємось нашою співпрацею з ПРАТ Компанія Ензим, яка є лідером у розробці та виробництві спиртових та винних дріжджів. Завдяки цій співпраці ми можемо запропонувати нашим клієнтам цілий спектр дуже ефективних турбо-дріжджів, які перевершують багато аналогів, відомих на ринку.

Наша команда постійно працює над вдосконаленням та розробкою нашого продуктового асортименту, щоб ви могли отримати лише найкращу якість продукції.

Завдяки нашому величезному досвіду ми змогли вийти на міжнародний ринок та експортуємо свою продукцію в різні країни світу. Наші клієнти з США, Канади, Великобританії, Австралії та Європейського Союзу вже зробили свій вибір на користь Hot Rod Distiller.

Ми дбаємо про кожного клієнта і завжди готові відповісти на всі ваші запитання, а також допомагаємо у виборі необхідних компонентів для виробництва улюблених напоїв.

Наша головна мета - допомогти поціновувачам домащнього та крафтового виробництва отримати високу якість та безпечний продукт у різних країнах.

Звертайтесь до нас, якщо у вас є якісь питання або треба допомога у виборі обладнання чи компонентів для виробництва алкогольних напоїв. Зверніться до нас будь-яким способом, і ми будемо раді відповісти на всі ваші запитання. 

Отримай знижку 5% прямо зараз!

×
Вступай до нашого клубу. Ми відправимо емейл з купоном знижки на перший придбаний товар.

* E-Mail:

* Ім’я: