loader
Телефонуйте

Папужки

Пластикова мірна чаша 1000 мл

Зручна мірна чаша з пластика об'ємом 1000 мл..

65.18 грн.

Попугайчик 1.5″ Home

Професійний спіртовий ліхтар (папужка) з відведенням повітря для запобігання утворення повітряної пробки. Фартух забезпечує рівномірне перетікання спирту в спиртоприймач. ?Різьбовий зливний кран 1/4″, забезпечує повне спустошення папужки при відсікан..

1848.00 грн.

Попугайчик 1.5″ Professional

Професійний спіртовий ліхтар (папужка) з відведенням повітря для запобігання утворення повітряної пробки. Фартух забезпечує рівномірне перетікання спирту в спиртоприймач. Кламповий зливний кран 1/2″, забезпечує повне спустошення папужки при відсіканн..

2156.00 грн.

Попугайчик скляний

Цей пристрій дозволяє легко здійснювати контроль міцності дистиляту в розрив струменя під час перегонки.Ідеально підходить для ареометрів серії АСП-3.Скляний папужка спрощує відстеження міцності спирту, вам більше не потрібно наливати дистилят в мірн..

237.16 грн.

Розділювач ефірного масла

Розділювач ефірного масла від гидрозолейЦей унікальний і функціональний розділювач незамінний при виробництві ефірних масел.Дозволяє без особливих зусиль розділити і збирати ефірні масла і гідрозолі.Це універсальна модель розділювача ефірного масла, ..

899.25 грн.

Скляний градуйований мірний циліндр для ареометру 100 мл

Легко виконувати виміри при застосуванні ареометрів серії АСП-3...

87.78 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)