loader
Телефонуйте

Інгредієнти

Кубики з акації (100 г)

Характерно тверде і мелкозернистое дерево має інтенсивний колір і матовий шовковий блиск.Пряний смак робить його ідеальним для витримки віскі, бренді, лікерів та інших дистилятів.Витримка в акації підсилює квіткові і цитрусові ноти.Дозування від 5 до..

119.90 грн.

Кубики з вишні (100 г)

Додає напоям яскравий насичений аромат квітів і вишневої прянощі.Підходить для всіх видів дистилятів.Дозування від 5 до 10 грамів на 1 літр на період від 15 до 30 днів...

119.90 грн.

Кубики з горіха (100 г)

Через високий попит з боку меблевої промисловості,а також харчової промисловості, волоський горіх є найціннішою деревиною в Європі.Горіхове дерево містить багато танінів - ці таніни пізніше відповідальні за аромат, який вони передаютьдистилятам.При о..

119.90 грн.

Кубики з груші (100 г)

Підходять кубики з груші для витримки міцних напоїв - граппи, віскі, рому і т. П.Вони набувають приємні деревні тони в смаку, світло-коричневий відтінок і в цілому стають більш насиченими.Дозування від 5 до 10 грамів на 1 літр на період від 15 до 30 ..

119.90 грн.

Кубики з дуба вимочені в хересному вині (100 г)

Кубики з дуба вимоченого в хересному вині ідеально підходять для дозрівання зернових дистилятів, віскі і фруктових бренді.Вони так само відмінно підходять для ароматизації пива, сидру і вина.Дозування від 5 до 30 г / 10 літрів вина / пива / сидру / д..

149.88 грн.

Кубики з каштана (100 г)

Каштанове дерево використовувалося з 18 століття для зберігання вин.Характеризується тонкою природною солодкістю, виділяє фруктове тіло винаі контрольовано насичує вино танинами.Для дистилятів каштанова деревина в даний час особливо популярна для ябл..

119.90 грн.

Кубики з черешні (100 г)

Деревина черешні характеризується фруктовим і кисло-солодким смаком.Дистиляти всіх видів отримують вигоду від виняткових характеристикчерешні під час дозрівання.Дозування від 5 до 10 грамів на 1 літр на період від 15 до 30 днів...

119.90 грн.

Кубики з шовковиці (100 г)

Шовковиця є одним з найбільш ароматичних видів деревини, використовуваних в бондарній промисловості.Шовковиця використовується для бочок преміум-класу з Франції та Угорщини.Деревина забезпечує інтенсивний золотисто-жовтий колір і властивий характер з..

119.90 грн.

Кубики з яблуні (100 г)

Дуже добре підходить для зернових дистилятів (наприклад бурбон).Кубики з яблуні містять багато цукрів і середня кількість смоли,тому їх використовують для настоювання в тому числі і фруктових дистилятів.Дозування від 5 до 10 грамів на 1 літр на періо..

119.90 грн.

Кубики з ясена (100 г)

Кубики з ясена (Fraxinus excelsior) для дозрівання зернових дистилятів і фруктових бренді.Ця деревина забезпечує збалансоване дозрівання дистилятів без виділення кольору, завдяки контрольованому мікро-окисленню.Деревина ясена виділяє мінімальну кільк..

119.90 грн.

Набір спецій для вермуту в стилі Campari (1 л)

Видатний смак вермуту - це сильний гірко-солодкий апельсин. Він дуже складний, в ньому є нотки фруктів, гвоздики і кориці. Це один з найбільш гірких спиртних напоїв, що робить його привабливим.Рецепт вермуту в стилі CampariНа все вам знадобиться:Паке..

246.61 грн.

Набір спецій для вермуту в стилі Martini (9 л)

Вермут - це вино, приправлене травами і прянощами. Аромати трав, квітів і спецій прекрасно поєднуються зі смаковими нотками свіжих фруктів і м'якою текстурою яка залишає трав'янистий післясмак.Рецепт вермуту в стилі MartiniДля ароматної основи вам зн..

62.83 грн.

Показано з 1 по 12 із 64 (6 сторінок)

Ви можете знайти оптимально підібрані за складом набори спецій для джина, бехеровки, абсенту, самбуки, а також великий вибір тріски для настоювання готових напоїв.