Калькулятор самогонщика

   

Перед вами кілька простих калькуляторів, які розраховують важливі для самогоноваріння параметри. Ці сервіси будуть корисні як досвідченим, так початківцям-винокурам. Вони економлять час, позбавляючи від необхідності робити обчислення вручну.

Калькулятор розведення спирту водою

Визначає кількість води, яке потрібно додати для отримання спирту заданої міцності.

мл
%
%
empty Введіть початкові дані

Розрахунок міцності при змішуванні двох рідин

Дозволяє розрахувати міцність, об'єм і вагу суміші з двох спиртовмісних рідин при вказаній температурі. Калькулятор може використовуватися і для розрахунку параметрів розведення самогону водою, для цього досить задати міцність води рівною нулю.

мл
%
мл
%
empty Введіть початкові дані

Розрахунок параметрів цукрової браги

Розрахуйте вміст спирту в бразі виходячи з об'єму води і маси цукру. Вихідні дані: цукор в кілограмах і обсяг розчину з води і розчиненої в ній цукру.

кг
л
empty Введіть початкові дані

Розрахунок кількості спирту і води для заданого об'єму і міцності

Іноді необхідно домогтися заданого об'єму кінцевого продукту з певною міцністю. Цей калькулятор допоможе Вам.

%
%
мл
empty Введіть початкові дані

Заміна цукру глюкозою або фруктозою

Після бродіння з глюкози або фруктози виходить на 5% менше спирту, ніж з сахарози, але більш високої якості. Калькулятор розраховує, скільки потрібно глюкози, щоб вихід самогону був як з 1 кг цукру.

кг
empty Введіть початкові дані

Калькулятор абсолютного спирту і відбору голів при дробової перегонки

Розраховує кількість спирту в дистилляте першої перегонки і визначає обсяг «голів» в залежності від зазначеного відсотка. Міцність напою бажано вимірювати при температурі 20 °C.

л
%
%
%
empty Введіть початкові дані

Корекція показань ареометра в залежності від температури

Заміряти міцність самогону (дистиляту) потрібно строго при температурі 20 °C, інакше ареометр покаже неправильне значення, такий фізичний принцип його роботи. Калькулятор дозволяє дізнатися реальну міцність при іншій температурі самогону.

°С
%
empty Введіть початкові дані

Розрахунок ваги етилового спирту

Для розрахунку використовувалися дані про щільність етилового спирту при нормальному атмосферному тиску (760 мм рт. cт.) І температурі 20 °C, яка становить: 790 кг/м³. Агрегатний стан речовини: Рідина.

л
empty Введіть початкові дані

Калькулятор об'єму насадки Селіваненко (СПН)

Для ефективної роботи будь-якої царги для дистиляторів, її необхідно наповнити насадкою. Більш ефективну очистку забезпечує насадка Селіваненко (СПН), яку необхідно засипати в царгу і фіксувати насадку спеціальними пижами. Насадка Селіваненко (СПН) продається літрами (об'ємом), тому для розрахунку необхідної кількості рекомендуємо Вам скористатися спеціальним калькулятором розрахунку обсягу насадки Селіваненко (СПН) для правильно підбору кількості.

Для роботи з калькулятором Вам необхідно буде знати всього лише кілька параметром: діаметр Вашої царги, її висоту і висоту пижів, які фіксують царгу.

мм
мм
мм
мм
empty Введіть початкові дані

Розрахунок міцності цукрової браги за показаннями ареометра АС-3

Наш калькулятор виконує округлення тільки в самому кінці, що означає, що важливі змінні зберігаються протягом усього розрахунку (що робить його більш точним).

од
од
empty Введіть початкові дані

Отримай знижку 5% прямо зараз!

×
Вступай до нашого клубу. Ми відправимо емейл з купоном знижки на перший придбаний товар.

* E-Mail:

* Ім’я: