Обладнання для гуралень

Протягом усієї історії людства всі народи виготовляли алкогольні напої. Винокуріння не завжди було привілеєм держави, але як тільки держава брала під контроль виробництво алкоголю, якість продукції, як правило, стрімко знижувалася.

Сьогодні в Україні спостерігається позитивна тенденція до спрощення системи отримання ліцензії на виробництво крафтових дистилятів.

Вже зараз значно спрощено дозвільну процедуру на виготовлення та продаж виноградного вина та медовухи.

Цей законодавчий захід призвів до появи безлічі приватних винокурних заводів у країни. Значно підвищився рівень якості напоїв, а споживчий попит змістився на користь крафтових продуктів.

Ліквідація державної монополії на виробництво спирту стимулювала відкриття безлічі міні-спиртзаводів, які у конкурентній боротьбі значно покращили якість спирту,

що використовується під час створення міцних дистилятів, а також склали гідну конкуренцію імпортним алкогольним продуктам.

З 2016 р. Hot Rod Distiller займається інжинірингом та виготовленням комерційних систем дистиляції.

Нами розроблено лінійку обладнання призначеного для отримання різних продуктів, як з прив'язкою до сезонності – фруктові дистиляти,

так і до безперервного циклу виробництва зернових дистилятів – віскі, бурбон, півгар, горілка та випуску ароматних дистилятів методом парової інфузії: джини, ракію та ароматні горілки.

Hot Rod Distiller має багатий багаторічний досвід у проектуванні та виготовленні дистиляційного обладнання під потреби приватних дистилерій. За плечима багато успішно реалізованих проектів.

Ми будемо раді відповісти на всі питання, що Вас цікавлять, що стосуються реалізації проектів у сфері комерційного виробництва дистилятів.

Допоможемо побудувати гуральню для барів, ресторанів, фермерських господарств, агрохолдингів або втілити мрію про власний алкогольний шедевр.

Чacті питaння пpo Обладнання для гуралень

Які найновіші Обладнання для гуралень?
Найновіші Обладнання для гуралень - Дистилятор Industrial Craft 200
Які Обладнання для гуралень рекомендують покупці?

Отримай знижку 5% прямо зараз!

×
Вступай до нашого клубу. Ми відправимо емейл з купоном знижки на перший придбаний товар.

* E-Mail:

* Ім’я: