Регулятор потужності трифазний 12 кВт, для автоматики PERVAK

Код товару: 30985324
0
В наявності
5600 грн.

Регулятор трифазний 12 кВт, для автоматики PERVAK

Купити трифазний регулятор потужності для дистиляційного апарату в Україні від виробника. Часто перед винокуром постає питання збільшення обсягу перегінного куба та відповідно збільшення потужності дистилятора. Ми розробили потужний трифазний регулятор потужності, розрахований на роботу із трифазними ТЕНами сумарною потужністю до 12 кВт. Регулятор напруги забезпечує плавне регулювання потужності, що подається на ТЕН дистилятора. Також за допомогою регулятора потужності РМ3 можна підключити три однофазні паралельні ТЕНи сумарною потужністю 12 кВт (три ТЕНи по 4 кВт) Регулятор потужності може працювати з автоматиками PERVAK 2.0 і вище, і PERVAK Лайт. У комплекті з регулятором потужності постачається кабель, за допомогою якого регулятор підключається до будь-якої нашої автоматики. Регулятор потужності для має зручне та зрозуміле керування.

Вимикач – дозволяє перемикати режими роботи, трирозрядний екран – показує статус пристрою та потужність у % від 10 до 100%, Енкодер – натискання на який у ручному режимі включає 1%.

 

У комплект поставки входить:

  1. Контролер-регулятор потужності для дистиляційного апарату 3.0
  2. Кабель з'єднання з автоматикою PERVAK версії 2,0 та вище
  3. Кріплення на стіну

УВАГА, кабелі живлення до комплекту постачання не входять, рекомендується використовувати кабелі живлення перерізом 2,5 мм2. Підключення автоматики здійснюється безпосередньо клієнтом, до свого обладнання, використання заземлення ОБОВ'ЯЗКОВО!

 

Система охолодження регулятора потужності для ректифікаційної колони спроектована так, що вентилятор охолодження включається тільки після подачі живлення на ТЕН дистиляційного апарату і вимикається через одну хвилину після вимикання живлення!

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Прилад має відкриті клеми підключення, використання приладу можливе лише у настінному виконанні Перед підключенням живлення необхідно провести монтаж силових проводів з використанням обтискань або залудивши кінець проводу довжиною 6-7 мм. Використання багатожильного кабелю без обтискання чи лудіння неприпустимо! Після монтажу необхідно закріпити прилад на настінному кріпленні, при необхідності підключити кабелем до автоматики дистиляції та ректифікації. Тільки після цього можна подавати живлення на прилад.

Завжди відключайте прилад від живлення після закінчення дистиляції та ректифікації.

Ніколи не залишайте прилад без нагляду.

Розташовуйте прилад у місцях, недоступних для дітей та домашніх тварин!

У процесі роботи регулятора потужності для дистиляційного апарату радіатор охолодження може нагріватися до температури 60С, неприпустиме попадання прямих сонячних променів на регулятор, оскільки це може призвести до перегріву пристрою та виходу з ладу.

У разі будь-якої несправності приладу негайно зверніться до адміністратора сайту, щоб отримати інформацію щодо гарантійного ремонту.

Гарантія на регулятор РМ3 безстрокова, це означає, що ми беремо на себе зобов'язання відремонтувати регулятор потужності протягом усього терміну експлуатації приладу. Винятком із гарантії є механічні пошкодження регулятора та залиття приладу будь-якими видами рідини)

У разі виникнення будь-якої поломки негайно зверніться до адміністратора сайту, щоб отримати консультацію.

Смачних Вам напоїв .


Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Отримай знижку 5% прямо зараз!

×
Вступай до нашого клубу. Ми відправимо емейл з купоном знижки на перший придбаний товар.

* E-Mail:

* Ім’я: