Турбо-дріжджі Hot Rod Turbo Yeast Fruit (1кг)

Hit
Код товару: D1002
0
В наявності
995 грн.
Турбо дріжджі для зброджування фруктових браг Hot Rod Turbo Yeast Fruit.

Hot Rod Turbo Yeast Fruit містить низькотемпературні пектолітичні ферменти, що дозволяють значно покращити процес зброджування фруктових браг, за рахунок збільшення соковіддачі та освітлення виноматеріалу.

Ось деякі основні переваги: 

1.   Підвищена ефективність: Низькотемпературні пектолітичні ферменти забезпечують швидке та повне освітлення браги, що дозволяє турбо дріжджам швидко розпочати процес зброджування та забезпечити його повне завершення. Це допомагає збільшити вихід етанолу та зменшити час зброджування.

2.   Оптимальна температура: Ферменти, які містяться в Hot Rod Turbo Yeast Fruit, працюють при низьких температурах, що дозволяє зберегти більшість ароматів та смакових характеристик фруктів. Це особливо важливо для фруктових браг, де смак та аромат є ключовими характеристиками продукту.

3.   Зменшення витрат: Низькотемпературні пектолітичні ферменти, які містяться в Hot Rod Turbo Yeast Fruit, дозволяють значно зменшити витрати на енергію, яку витрачається на підтримку процесу зброджування при високих температурах.

4.   Покращення якості: Більш повне та швидке зброджування за допомогою Hot Rod Turbo Yeast Fruit дозволяє зберегти більшість корисних речовин та ароматичних речовин, що може покращити якість та смак готового продукту.

Оптимальний температурний діапазон зброджування: 20 - 30 °С.

Рекомендоване дозування: 2,4 г на літр.

Склад: дріжджі, ферменти

Термін придатності: 2 роки.

Написати відгук
Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.

Отримай знижку 5% прямо зараз!

×
Вступай до нашого клубу. Ми відправимо емейл з купоном знижки на перший придбаний товар.

* E-Mail:

* Ім’я: