loader
Телефонуйте

Про нас

Hot Rod Distiller International:

Людство завжди займалося виробництвом алкоголю на всіх континентах і в усі часи.

Часи сухого закону – роки контрабанди, арештів і розквіту всіляких підпільних артілей з виробництва самогону – мабуть, самі легендарні в історії Сполучених Штатів. У цей період головними героями ставали виробники спиртного – головні постачальники алкогольних напоїв, нерідко ризикували свободою і життям.

Оглушливий провал «сухого закону» цілком довів, що повна заборона виробництва і продажу алкоголю тільки сприяли розквіту спекуляції спиртним, що досягла гігантських масштабів. На щастя, зараз такі закони вже не практикують, а виробництво для власних потреб в поєднанні з висококласним устаткуванням – можливість приєднатися до багаторічної історії, технології виробництва, культури споживання і традицій кращих виробників міцних алкогольних напоїв.

Постійно зростаючі ціни на якісний алкоголь, а також низька якість комерційного алкоголю, колись підштовхнули нас до оволодіння технологічними процесами виробництва алкоголю в домашніх умовах.

Досвід проектування та обробки металу дозволив нам вирішити проблему дефіциту якісного обладнання на ринку дистиляції, а глибоко науковий підхід дозволив нам досягти відмінних результатів його експлуатації.

Ми спеціалізуємося на постачанні високоякісного обладнання для перегонки як для домашнього, так і для крафтового виробництва міцних спиртних напоїв за справеливою ціною. І що ще важливіше, наші клієнти є новаторами та каталізаторами, наштовхуючи нас на створення більш висококласного, безпечного та точного обладнання.

Нас об’єднує пристрасть до процесу перегонки та створення високоякісних крафтових дистилятів. Саме тому ми ретельно слухаємо та документуємо відповіді наших клієнтів, щоб і надалі відповідати їх запитам.

Ми представляємо системи дистиляції потужністю від 20 до 1000 літрів, використовуючи тільки високоякісні матеріали, такі як харчова мідь, нержавіюча сталь AISI 304, кварцове скло та харчові термостабільні силікони при виготовленні.

Наша місія полягає в тому, щоб поширити культуру виробництва та споживання якісних алкогольних продуктів, забезпечивши широкомасштабну аудиторію високоякісним обладнанням та технологіями.