loader
Телефонуйте

Активоване кокосове вугілля Storms (1.7 л)

Активоване кокосове вугілля Storms (1.7 л)

Активоване кокосове вугілля Storms (1.7 л)

  • 272 грн.
Нема в наявності
Це вугілля використовується для фільтрації дистилятів - в результаті виходить ідеально чистий продукт як за смаком, так і по запаху.

Об'єм: 1,7 л

Розмір: 0,40 - 0,85 мм

Поглинання 1150 м2 / г

Вугілля також можна використовувати для фільтрації води.

Примітки та інструкція:

* На 1 л спирту має припадати близько 50 г вугілля.

* Найкраще використовувати активоване вугілля, коли вміст спирту не перевищує 45% - чим вона вища, тим складніше буде відокремити домішки в дистиляті.

* Підтримуйте температуру рідини якомога нижчою - рекомендується спочатку заморозити її в морозильній камері - щоб адсорбція забруднюючих речовин вуглецем була якомога вищою.

* Залийте (промийте) вугілля 2-3 рази окропом через ситечко - після цієї нескладної «обробки» його можна вилити прямо в фільтрувальну трубку, а потім приступити до фільтрації спирту.

* Відпрацьоване вугілля гірше за смаком відфільтрованого дистиляту - якщо він Вас не задовольняє, додаємо порцію свіжого вугілля.

* Якщо у Вас немає фільтровальної трубки, достатньо звичайної банки, щоб залити спирт і відповідну порцію вугілля (для очищення 1 літра спирту потрібно 50 г активованого вугілля), а потім відкласти на 2 -3 тижні в темне місце, час від часу струшуючи. Зворотною стороною цього методу є те, що він вимагає багато часу, а кінцевий результат буде таким же, якби ми використовували трубку з фільтром.

Шведський продукт - найвища технологія.

* Кокосове вугілля не одноразове - його можна використовувати повторно, поки не буде відфільтровано максимальну кількість дистиляту на 1 упаковку!

* 1 пачки вугілля досить, щоб відфільтрувати близько 50 л дистиляту - це приблизно 3 заправки балона (одна заправка очищає від 10 до 15 л дистиляту, хоча можна домогтися і 20-30 л за раз)

Вага
Вага 0.8 кг
Розміри
Характеристики
Країна виробник Швеція
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Captcha