loader
Телефонуйте

Аромаколона 4″

Аромаколона 4″

Аромаколона 4″

  • 14168 грн.

4-поверхова барботажна тарілчаста аромаколонна 4″.

Наша найпопулярніша скляна колона під назвою Аромаколонна 4″ з 4-ма секціями (також відомими як тарілки) дозволяє отримати круговий огляд процесу і є гарантованим видовищем для вашого виробництва.

Барботажні ковпачки виготовлені з міді і забезпечують більш ніж достатню поверхню міді для нейтралізації шкідливих речовин.

Щоб побудувати колонку з більшою кількістю тарілок, ви можете придбати додаткові тарілки, скла і ковпачки, які ми запропонуємо Вам як окремий аксесуар.

Через модульність системи, перед вами відкриваються незліченні варіації установки колони.

Колона, може бути встановлена ​​безпосередньо на кубі, але зазвичай між ними використовується додаткова секція або перехід, в залежності від використовуваного куба і бажаної загальної висоти конструкції, що, зокрема, має перевагу в разі спінювання вмісту куба.

Відносно скляних циліндрів нашої Аромаколонни:

Майте на увазі, що, хоча кварцове скло дуже міцне, воно може мати нерівності і запиленість повітря в склі, а також нерівності обрізання країв через складність обробки. Це не дефект продукту, а особливість, пов’язана з виробництвом. Звертайтеся з виробами з кварцового скла з особливою обережністю, не затискає їх занадто туго і не кладіть їх на тверді поверхні! Всі скла ретельно перевіряються нами перед доставкою і вибраковуються в разі відхилень. Ми не зможемо приймати наступні скарги.Вага
Вага 7 кг
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари