loader
Телефонуйте

Тріска і кубики

ПОРАДИ З ВИКОРИСТАННЯ:Додавання дубових чипсів у ваші дистиляти привнесе різноманітності смаків та складності.Чипси з французького дубу м'якше і мають більш округлий деревний характер. Французький дуб цінується за його солодкі пряні смаки, включаючи ..

88 грн.

Дубова клепка бочки Marsala (100 г)Ця лімітована серія клепки була виготовлена з оригінальної свіжозлитої італійської бочки після витримки вина марсала, викупленої на аукціоні.ПОРАДИ З ВИКОРИСТАННЯ:Дубова клепка з-під марсали чудово підходить для до..

150 грн.

ДУБОВА КЛЕПКА З КОНЬЯЧНОЇ БОЧКИ REMY MARTINЦя лімітована серія клепки була виготовлена з оригінальної свіжозлитої французької бочки після витримки коньяку, викупленої на аукціоні.ПОРАДИ З ВИКОРИСТАННЯ:Ідеальна клепка для витримки багатьох видів зерн..

150 грн.

Дубова клепка бочки з-під віскі Джек ДеніелсЦя лімітована серія клепки була виготовлена з оригінальної бочки з-під віскі Джек Деніелс викупленої на аукціоні.ПОРАДИ З ВИКОРИСТАННЯ:Підсмажена дубова клепка чудово підходить для додання смаку витримки в..

150 грн.

Дубова тріска американський дуб велика фракція середній випал (100 г)ПОРАДИ З ВИКОРИСТАННЯ:Додавання дубової тріски у ваші дистиляти привнесе різноманітності смаків та складності.Тріска американського дуба проявляє горіхові нотки та помірну ванільніс..

100 грн.

Дубова тріска американський дуб дрібна фракція середній випал (100 г)ПОРАДИ З ВИКОРИСТАННЯ:Додавання дубової тріски у ваші дистиляти привнесе різноманітності смаків та складності.Тріска американського дуба проявляє горіхові нотки та помірну ванільніс..

100 грн.

Дубова тріска американський дуб середня фракція середній випал (100 г)ПОРАДИ З ВИКОРИСТАННЯ:Додавання дубової тріски у ваші дистиляти привнесе різноманітності смаків та складності.Тріска американського дуба проявляє горіхові нотки та помірну ванільні..

100 грн.

Дубова тріска український дуб сильний випал дрібна фракція мікс з необсмаженою (100 г)ПОРАДИ З ВИКОРИСТАННЯ:Додавання дубової тріски у ваші дистиляти привнесерізноманітності смаків та складності.Тріска з двох ботанічних видів дуба Quercus robur і Que..

88 грн.

Дубова тріска французький дуб велика фракція середній випал (100 г)ПОРАДИ З ВИКОРИСТАННЯ:Додавання дубової тріски у ваші дистиляти привнесе різноманітності смаків та складності.Тріска французького дуба м'якша і має більш округлий деревний характер. Т..

100 грн.

Дубова тріска французький дуб дрібна фракція середній випал (100 г)ПОРАДИ З ВИКОРИСТАННЯ:Додавання дубової тріски у ваші дистиляти привнесе різноманітності смаків та складності.Тріска французького дуба м'якша і має більш округлий деревний характер. Т..

100 грн.

Дубова тріска французький дуб середня фракція середній випал (100 г)ПОРАДИ З ВИКОРИСТАННЯ:Додавання дубової тріски у ваші дистиляти привнесе різноманітності смаків та складності.Тріска французького дуба м'якша і має більш округлий деревний характер. ..

100 грн.

Каштанове дерево використовувалося з 18 століття для зберігання вин.Характеризується тонкою природною солодкістю, виділяє фруктове тіло винаі контрольовано насичує вино танинами.Для дистилятів каштанова деревина в даний час особливо популярна для ябл..

120 грн.

Показано з 1 по 12 із 26 (3 сторінок)
Тріска і кубики

Багато міцні спиртні напої, такі як коньяк, бренді або віскі, знаходять свій неповторний смак і аромат завдяки витримці в дерев'яних бочках. Альтернативою таким бочок при домашньому приготуванні самогону і домашніх дистилятів може стати дубова тріска. Цей інгредієнт зуміє облагородити будь-який ваш напій і виправить можливі дефекти при їх наявності.

 

Роль дубової щепи в перегоні

   

Ретельно підібрана і добре висушена деревина, додана в алкогольний напій, виконує функції адсорбенту. Деревні капіляри вбирають в себе небезпечні домішки, очищаючи від них спирт і роблячи кінцевий продукт більш м'яким на смак і безпечним при вживанні. Простіше кажучи, дубова тріска фільтрує самогон, видаляючи з нього все те, що може завдати шкоди нашому здоров'ю.

Крім того, деревина в залежності від сорту, віку, розміру фракції і інших характеристик наділяє самогон унікальним кольором і незабутнім ароматом, порівнянним з тим, який отримують в результаті багаторічної витримки в бочках.

 

Купити дубову щепу в Україні

 

В інтернет-магазині Hot Rod Distiller ви можете купити дубову щепу в Україні за найкращими цінами. Ми виробляємо даний інгредієнт з благородного столітнього дуба з п'ятирічною витримкою під відкритим небом. На вибір пропонується тріска дрібної, середньої і великої фракції різного ступеня випалу:

 
  1. Сильний випал. Надає напою насичений темно-коричневий колір і приємний шоколадний аромат;
  2. Середній випал. Забарвлює самогон в ніжний коричневий відтінок і наділяє його мигдально-карамельним ароматом;
  3. Слабкий випал. Надає легкий світло-коричневе забарвлення і ледь вловимі нотки фруктів, ванілі і копчення в запаху.
 

Самогон - це чудовий крафтового напій, а використання якісної дубової тріски дозволить зробити його ще більш приємним, м'яким, корисним і привабливим на вигляд.