loader
Телефонуйте

Тріска і кубики

Каштанове дерево використовувалося з 18 століття для зберігання вин.Характеризується тонкою природною солодкістю, виділяє фруктове тіло винаі контрольовано насичує вино танинами.Для дистилятів каштанова деревина в даний час особливо популярна для ябл..

120 грн.

Яскравий аромат ванілі, мигдалю, кокоса, прянощів, карамелі.100 г. тріски розраховані на дозрівання 10 літрів готового продукту.Натуральна і термооброблена тріска з двох ботанічних видів дуба (Quercus robur – дуб звичайний і Quercus petraea – дуб cка..

92 грн.

Характерно тверде і мелкозернистое дерево має інтенсивний колір і матовий шовковий блиск.Пряний смак робить його ідеальним для витримки віскі, бренді, лікерів та інших дистилятів.Витримка в акації підсилює квіткові і цитрусові ноти.Дозування від 5 до..

120 грн.

Через високий попит з боку меблевої промисловості,а також харчової промисловості, волоський горіх є найціннішою деревиною в Європі.Горіхове дерево містить багато танінів - ці таніни пізніше відповідальні за аромат, який вони передаютьдистилятам.При о..

120 грн.

Підходять кубики з груші для витримки міцних напоїв - граппи, віскі, рому і т. П.Вони набувають приємні деревні тони в смаку, світло-коричневий відтінок і в цілому стають більш насиченими.Дозування від 5 до 10 грамів на 1 літр на період від 15 до 30 ..

120 грн.

Кубики з дуба вимоченого в портвейні ідеально підходять для дозрівання зернових дистилятів, віскі і фруктових бренді.Вони так само відмінно підходять для ароматизації пива, сидру і вина.Дозування від 5 до 30 г / 10 літрів вина / пива / сидру / дистил..

150 грн.

Кубики з дуба вимоченого в хересному вині ідеально підходять для дозрівання зернових дистилятів, віскі і фруктових бренді.Вони так само відмінно підходять для ароматизації пива, сидру і вина.Дозування від 5 до 30 г / 10 літрів вина / пива / сидру / д..

150 грн.

Деревина черешні характеризується фруктовим і кисло-солодким смаком.Дистиляти всіх видів отримують вигоду від виняткових характеристикчерешні під час дозрівання.Дозування від 5 до 10 грамів на 1 літр на період від 15 до 30 днів...

120 грн.

Шовковиця є одним з найбільш ароматичних видів деревини, використовуваних в бондарній промисловості.Шовковиця використовується для бочок преміум-класу з Франції та Угорщини.Деревина забезпечує інтенсивний золотисто-жовтий колір і властивий характер з..

120 грн.

Дуже добре підходить для зернових дистилятів (наприклад бурбон).Кубики з яблуні містять багато цукрів і середня кількість смоли,тому їх використовують для настоювання в тому числі і фруктових дистилятів.Дозування від 5 до 10 грамів на 1 літр на періо..

120 грн.

Кубики з ясена (Fraxinus excelsior) для дозрівання зернових дистилятів і фруктових бренді.Ця деревина забезпечує збалансоване дозрівання дистилятів без виділення кольору, завдяки контрольованому мікро-окисленню.Деревина ясена виділяє мінімальну кільк..

120 грн.

Насичений димний, шоколадний ефект.100 г. тріски розраховані на дозрівання 10 літрів готового продукту.Натуральна і термооброблена тріска з двох ботанічних видів дуба (Quercus robur – дуб звичайний і Quercus petraea – дуб cкальний) віком понад 100 ро..

92 грн.

Показано з 1 по 12 із 17 (2 сторінок)

Багато міцні спиртні напої, такі як коньяк, бренді або віскі, знаходять свій неповторний смак і аромат завдяки витримці в дерев'яних бочках. Альтернативою таким бочок при домашньому приготуванні самогону і домашніх дистилятів може стати дубова тріска. Цей інгредієнт зуміє облагородити будь-який ваш напій і виправить можливі дефекти при їх наявності.

 

Роль дубової щепи в перегоні

   

Ретельно підібрана і добре висушена деревина, додана в алкогольний напій, виконує функції адсорбенту. Деревні капіляри вбирають в себе небезпечні домішки, очищаючи від них спирт і роблячи кінцевий продукт більш м'яким на смак і безпечним при вживанні. Простіше кажучи, дубова тріска фільтрує самогон, видаляючи з нього все те, що може завдати шкоди нашому здоров'ю.

Крім того, деревина в залежності від сорту, віку, розміру фракції і інших характеристик наділяє самогон унікальним кольором і незабутнім ароматом, порівнянним з тим, який отримують в результаті багаторічної витримки в бочках.

 

Купити дубову щепу в Україні

 

В інтернет-магазині Hot Rod Distiller ви можете купити дубову щепу в Україні за найкращими цінами. Ми виробляємо даний інгредієнт з благородного столітнього дуба з п'ятирічною витримкою під відкритим небом. На вибір пропонується тріска дрібної, середньої і великої фракції різного ступеня випалу:

 
  1. Сильний випал. Надає напою насичений темно-коричневий колір і приємний шоколадний аромат;
  2. Середній випал. Забарвлює самогон в ніжний коричневий відтінок і наділяє його мигдально-карамельним ароматом;
  3. Слабкий випал. Надає легкий світло-коричневе забарвлення і ледь вловимі нотки фруктів, ванілі і копчення в запаху.
 

Самогон - це чудовий крафтового напій, а використання якісної дубової тріски дозволить зробити його ще більш приємним, м'яким, корисним і привабливим на вигляд.