loader
Телефонуйте

Компоненти систем дистиляції

4-поверхова барботажна тарілчаста аромаколонна 4″.Наша найпопулярніша скляна колона під назвою Аромаколонна 4″ з 4-ма секціями (також відомими як тарілки) дозволяє отримати круговий огляд процесу і є гарантованим видовищем для вашого виробництва.Барб..

14168 грн.

Гідрозатвор Гідрозатвор Sale

Пластиковий 3-компонентний ферментаційний гідрозатвор.Кращий вибір серед гідрозатворів, так як він розбирається для легкого очищення в разі викиду браги.Може використовуватися з водою, щоб діяти як шлюз для захисту вашого затору від кисню і інфекції,..

61 грн. 62 грн.

Голчастий кран з пуш-фітингом 12 мм Голчастий кран з пуш-фітингом 12 мм Sale

Голчастий кран з пуш-фітингом 12 мм.Призначений для плавного регулювання подачі води в охолоджувач або дефлегматор...

151 грн. 154 грн.

1.5″ кожухотрубний охолоджувач флегми нагорі колони, який затримує пари спирту і направляє флегму назад в куб.Кламповое з’єднання 1.5″.Різьбове підключення пуш-фітингів 1/2″...

1355 грн.

2" кожухотрубний охолоджувач флегми нагорі колони, який затримує пари спирту і направляє флегму назад в куб.Кламповое з’єднання 2".Різьбове підключення пуш-фітингів 1/2" (внутрішня різьба)...

1540 грн.

1.5" кожухотрубний мідний охолоджувач флегми нагорі колони, який затримує пари спирту і направляє флегму назад в куб.Кламповое з’єднання 1.5".Різьбове підключення пуш-фітингів 1/2" (внутрішня різьба)...

3018 грн.

2" кожухотрубний мідний охолоджувач флегми нагорі колони, який затримує пари спирту і направляє флегму назад в куб.Кламповое з’єднання 2".Різьбове підключення пуш-фітингів 1/2" (внутрішня різьба)...

3388 грн.

Джин-корзина Hot Rod була розроблена за запитом наших клієнтів. В основу концепції була закладена висока гнучкість, яка довгий час була доступна на ринку, особливо для домашніх і крафтового винокурень.Розроблена джин-корзина за принципом Картера має ..

4620 грн.

Джин-корзина Hot Rod була розроблена за запитом наших клієнтів. В основу концепції була закладена висока гнучкість, яка довгий час не була доступна на ринку, особливо для домашніх і крафтових винокурень.Розроблена джин-корзина за принципом Картера ма..

8932 грн.

Кран с пуш-фітингом 12 мм Кран с пуш-фітингом 12 мм Sale

Призначений для включення і виключення подачі води в систему дистиляції...

224 грн. 228 грн.

Ефективно осаджує сполуки сірки і здійснює повітряну дефлегмацією парів.Форма дозволяє ефективно гасити піну що виникає в результаті нагрівання.Мідна тарілка з 4 барботажними ковпачками серії Hot Rod Pro забезпечує високу ступіньсепарації спиртів і п..

5975 грн.

Служить для збільшення площі повітряної дефлегмації і є класикою при виробництві віскі і ароматних дистилятів.Призначений для роботи в комплекті з аламбічним шоломом 4″.Конус виготовлений з надзвичайною турботою про якість. Зварювання та пайка зробле..

3988 грн.

Показано з 1 по 12 із 40 (4 сторінок)

У цій категорії представлені компоненти дистиляційних систем. Ви за своїм бажанням можете створити дистиллятор своєї мрії.