loader
Телефонуйте

Спиртові дріжджі

Це вугілля використовується для фільтрації дистилятів - в результаті виходить ідеально чистий продукт як за смаком, так і по запаху.Об'єм: 1,7 лРозмір: 0,40 - 0,85 ммПоглинання 1150 м2 / гВугілля також можна використовувати для фільтрації води.Приміт..

272 грн.

ОписАктивні дріжджі BERGURION, рекомендовані для бродіння свіжих і фруктових червоних і рожевих вин, на 25 - 30 літрів винаЗастосування:Дріжджі слід змішати в невеликій кількості теплої води 22-25 °C і залишити на 30 хвилин. Після того, як дріжджі по..

72 грн.

Сoobra сухі дріжджі BRENDOX - застосовуються в виноробної промисловості. Дріжджі селекціоновані і вдосконалені в лабораторії. Одна пачка дріжджів на 25 л вина.Активні дріжджі Brendox, призначені для ферментації червоних фруктових і червоних виноградн..

78 грн.

ОписАктивні винні дріжджі COOBRA JERRY 10г - активні дріжджі, рекомендовані для бродіння ароматичних і важких білих, солодких / напівсолодких / сухих вин, на 25 - 30 літрів вина.Інструкція:Дріжджі потрібно розчинити в невеликій кількості теплої води ..

91 грн.

ОписВинні дріжджі Coobra Portero – використовують у виноробницькій  галузі. Це якісні селекційні дріжджі, виведені та удосконалені в лабораторії. Активні дріжджі PORTERO, рекомендовані для бродіння важких і міцних солодких та напівсолодких вин, на 25..

88 грн.

ОписШведські активні дріжджі Coobra TOKY, розроблені для бродіння солодких і напівсолодких міцних білих вин.Розраховані на 25 - 30 літрів вина.Застосування:Дріжджі слід змішати в невеликій кількості теплої води 22-25 ° C і залишити на 30 хвилин. Післ..

75 грн.

Винні дріжджі Spirit Ferm wino bayanus G995 (10 г)Винні дріжджі Bayanus - вибираються виноробами, які спеціалізуються на виробництві вин з високим вмістом алкоголю, оскільки вони складаються з винних дріжджів типу Saccharomyces Bayanus G995. Продукт ..

39 грн.

Французькі дріжджі для сидру SpiritFerm.Сидровий штам, відібраний у Франції, призначений для ферментації ароматичних сидрів та ігристих вин.Упаковка 8 г для 25 - 30 л сидру / вина.Сбраживаемости до 15%.Оптимальна температура ферментації 12-20 ° C.Низ..

36 грн.

Активоване мінеральне (кам'яне) вугілля Alcotec Pure Karbon для максимального очищення браги під час бродіння.Розмір фракції: 0,4-1,7 ммОсобливостіМінеральне вугілля проходить складну обробку, завдяки якій вого максимально очищає брагу від всіх шкідл..

255 грн.

Зернові дріжджі Alcotec Single Strain WhiskyВиробник - ВеликобританіяОпис У вас є ідеї щодо приготування дистилятів із зерна? Найкраще для цього підійдуть одноштамові дріжджі. Цей штам дріжджів та високоякісна сировина напрочуд ефективні. В домашніх ..

158 грн.

Освітлювач вина і сусла Alcotec Turbo Klar 25 літрівВиробник - ВеликобританіяОписAlcotec Turbo Klar швидкий та сильний, двокомпонентний професійний препарат для освітлення. Ідеально підходить для освітлення сусла та білих вин.Винороби застосовують Al..

78 грн.

Турбо дріжджі PuriFERM Moskva - це потужні дріжджі від відомого світового виробника Hambleton Bard.При виробництві цих турбо дріжджів використовується унікальний штам, який виживає та працює у високо-спиртовому середовищі. Завдяки цьому вони можуть п..

105 грн.

Показано з 1 по 12 із 61 (6 сторінок)
Спиртові дріжджі

Турбо дріжджі для самогону - як і що використовувати?

 

Перш за все, необхідно відповісти на питання, що таке турбо дріжджі.

Турбо дріжджі - це особливий тип дріжджів, які дають більш високий рівень алкоголю (об.алк /%) за більш короткий період часу. Це контрастує зі звичайними пекарськими дріжджями, які не підходять для використання при виробництві алкоголю або спиртних напоїв будь-якого типу.

Hot Rod Distiller є місцем де можна купити різні види спеціальних штамів турбо дріжджів для браг. Ця стаття написана для опису відмінностей, щоб допомогти вам точно визначити, які спиртові дріжджі підходять вам найкраще, які дріжджі використовуються для приготування самогону та інших спиртних напоїв, а також які процеси пов'язані з їх використанням.

 

Види турбо дріжджів

Погляньте на наведений нижче список, щоб отримати загальне уявлення про відмінності і схожості доступних дистиляційних дріжджів, кращих дріжджів для перегонки спирту і кращих дріжджів для самогону:

 

 1. 24-годинні турбо-дріжджі такі як, Alcotec Turbo Yeast 24 Express, Coobra 24 Basic і Double Snake C24, будуть виробляти від 14% алкоголю за 1 день і до 20% за 5 днів. Ці дріжджі містять додаткові поживні речовини для дріжджів, які прискорюють процес бродіння, а так само, як правило регулятори pH і піногасники. Відмінні дріжджі для цукрових браг.
 2. 48-годинні турбо-дріжджі будуть виробляти 14% алкоголю за 2 дня і до 20% за 5 днів. Ці дріжджі є відмінними дріжджами для простих ферментацій на базі цукрових браг. Найбільш відомі марки: Alcotec 48 Classic, Coobra 48 Basic, Double Snake C48, puriFERM UK-48.
 3. Vodka Turbo Yeast (турбо-дріжджі для горілки) має низький профіль неетанольних фракцій алкоголю (метанол, сивушні масла і ефіри) і високу ступінь конверсії цукру в етанол, що робить їх кращими дріжджами для горілки, нейтральних спиртів високої чистоти або спирту для самогону. Варто звернути увагу на такі дріжджі як Coobra Basic Vodka, Alcotec Vodka Star, Tvodka Star, SpiritFerm Moskva Style.
 4. Coobra Rum Turbo Yeast (турбо-дріжджі для рома) використовують спеціальний профіль, покликаний надати вашому спирту ароматний і приємний смак, який відмінно підходить для чогось на кшталт рома, створеного для того, щоб бути солодким. Чудові ромові дріжджі створені для використання в бразі на базі патоки (меляси). Це кращі дріжджі для рома.
 5. Whiskey Turbo Yeast (турбо-дріжджі для віскі) використовують дріжджовий профіль, призначений для роботи з солодовим ячменем і зерновими, забезпечуючи максимальний вихід спирту. Ці дріжджі відмінно підходять для односолодового віскі, бурбона і навіть кукурудзяного спирту.
 6. Дріжджі Coobra 8 і SpiritFerm Extreme 8kg вимагають більше цукру і води на одну партію сусла, щоб отримати брагу з міцністю 20% за короткий час. Однозначно одні з наших найбільш улюблених і продаваних видів.
 7. Термостабільні дріжджі, такі як Coobra 48 Extreme, Coobra MegaPack, Alcotec Mega Pack, Puriferm XXL ідеально підходять для бродіння в регіонах, де температура бродіння вище, ніж зазвичай. Розроблено для роботи при температурі вище 27 ˚C, рекомендованої для інших дріжджів.
 8. Турбо-дріжджі Alcotec Aromatic Wine Complex і SpiritFerm TurboFruit містять пектинові ферменти, яки дуже добре працюють з фруктами, що робить ці дріжджі ідеальними для фруктових бренді, граппи і сидру. Пектиновий фермент допомагає прискорити витяг фруктових цукрів в процесі ферментації, а спеціально підібраний штам фруктових дріжджів підкреслює в ваших напоях неймовірно чистий фруктовий аромат і смак.
 9. Турбо дріжджі Coobra Mjod розроблені для надчистого процесу ферментації браг на основі меду та отримання медовухи.
 10. Дріжджі SpiritFerm Koji (Кодзі) - зброджують цукор, який міститься в борошні або дрібно-подрібнених злаках, а так само в овочах, без необхідності проводити попередню цукрову конвертацію крохмалю. Спеціальний штам Aspergillus Oryzae і спеціальні ферменти зроблять цю роботу за вас. Зручне рішення за умови відсутності заторного чана або сусловарочного котла.
Підбиваючи підсумки

Ви можете вибрати, які спиртові дріжджі вам потрібні, виходячи з особистих переваг. Іноді, в особливих випадках, слід вибирати термостабільні турбо дріжджі, але ви дійсно ніколи не помилитеся якщо виберете 48-годинні турбо дріжджі. Більшість людей вибирають їх, купуючи дріжджі тут, в Hot Rod Distiller.

Як використовувати турбо дріжджі для алкоголю

Ви повинні знати кілька речей про турбо-спиртови дріжджі. По-перше, всі штами дріжджів переходять в сплячий режим, коли температура занадто низька для їх росту. Вони стануть неактивними і при певній температурі, яка занадто висока для їх виживання. Всі наші пакети з дріжджами поставляються з інструкціями про те, скільки води і цукру (або іншої сировини) використовувати з дріжджами. А також, при якій температурі проводити бродіння. Ви повинні передбачити, щоб температура вашого затору для більшості наших дріжджів не перевищувала 27 °C, але і не опускалася нижче ° 18C.

Ще одне важливе зауваження: весь процес ферментації відбувається до тих пір, поки у дріжджів не закінчується кисень, або є декстрин з цукру, необхідний дріжджям щоб «вижити». З урахуванням сказаного, переконайтеся, що при бродінні кришка вашого відра (ферментера) залишається повністю закритою, а гідрозатвор щільно прилягає до нього і знаходиться на своєму місці. Повинно пройти не більше 2 днів, перш ніж ваш гідрозатвор почне пузиритися через виділення вуглекислого газу. Якщо гідрозатвор не пузириться, можливо, із брагою щось не так.

 

Крок за кроком

 • Відкрийте контейнер для бродіння і виміряйте температуру браги за допомогою термометра. А також температуру в приміщенні, в якій знаходиться ваш ферментер. Ви в оптімамльной температурної зоні?
 • Помішуючи сусло ложкою, шукайте нерозчинені гранули цукру. Перед додаванням дріжджів необхідно повністю розчинити цукор.
 • Перед додаванням дріжджів температура не повинна бути занадто високою або занадто низькою.
 • Переконайтеся, що кришка щільно прилягає до ємності, і що немає витоків повітря.

Тепер, за умови, що все йде добре, ваш гідрозатвор пузириться, а дріжджі роблять свою справу, у вас буде вибір. Ви можете почекати 2 дні і почати дистиляцію, взявши до уваги втрати деякої кількості алкоголю за об'ємом або процентним вмістом алкоголю в бразі, або ви можете почекати п'ять днів і отримати більшу кількість алкоголю, що видасть по максимуму вихід готової продукції при перегонці.

При використанні дистиляційних турбо дріжджів ви побачите на етикетці інструкції, наприклад, міцність 14% через 2 дні і 20% міцності через 5 днів. Це відмінна особливість турбо дріжджів, якщо ви плануєте робити спиртні напої з низьким процентним вмістом спирту. Це заощадить чимало часу і підвищить вашу продуктивність.

Ціни на спіртові турбо дріжджі

Назва Ціна
Дріжджі Alcotec 24 Express 160 грн
Дріжджі Alcotec 48 Classic 110 грн
Дріжджі Alcotec 48 Pure 115 грн
Дріжджі Alcotec Batch 200 110 грн
Дріжджі Alcotec Mega Pack 290 грн
Дріжджі Coobra 24 Basic 115 грн
Дріжджі Coobra 48 Basic 95 грн
Дріжджі Coobra 48 Extreme 107 грн
Дріжджі Coobra Rum Yeast 130 грн
Дріжджі Double Snake C24 145 грн
Дріжджі puriFERM UK-48 79 грн
Дріжджі SpiritFerm Extreme 8kg 120 грн

 

А тепер можете ознайомитися з нашим повним асортиментом дріжджів по цьому посиланню: Спиртові дріжджі Hot Rod Distiller