loader
Телефонуйте

Дубові бочки

Професійна дубова бочка об’ємом 5 літрів, для витримки молодих спиртів віскі, чачі, коньяку, кальвадосу, бурбона, фруктових дистилятів.Виготовлення бочки починається з відбору лісу. Дуби для бочок закуповуються з лісів на Волині і Буковині. Бочка із ..

1950 грн.

Професійна дубова бочка об’ємом 10 літрів, для витримки молодих спиртів віскі, чачі, коньяку, кальвадосу, бурбона, фруктових дистилятів.Виготовлення бочки починається з відбору лісу. Дуби для бочок закуповуються з лісів на Волині і Буковині. Бочка із..

2450 грн.

Професійна дубова бочка об’ємом 10 літрів, для витримки спиртів віскі, чачі, коньяку, кальвадосу, бурбона, фруктових дистилятів.Paxarette – це концентрат вареного виноградного сусла сортів Санкочо та Арропе, об'єм якого зменшений приблизно до 30% від..

3250 грн.

Представляємо Вашій увазі професійну дубову бочку об'ємом 10 літрів, для витримки дистилятів віскі, чачі, коньяку, кальвадосу, бурбона і фруктових дистилятів.Дана бочка має максимальну ступінь випалу!Ми називаємо її "шкіра дракона", оскільки після тр..

2850 грн.

Професійна дубова бочка об’ємом 25 літрів, для витримки молодих спиртів віскі, чачі, коньяку, кальвадосу, бурбона, фруктових дистилятів.Виготовлення бочки починається з відбору лісу. Дуби для бочок закуповуються з лісів на Волині і Буковині. Бочка із..

4070 грн.

Професійна дубова бочка об’ємом 25 літрів, для витримки спиртів віскі, чачі, коньяку, кальвадосу, бурбона, фруктових дистилятів.Paxarette – це концентрат вареного виноградного сусла сортів Санкочо та Арропе, об'єм якого зменшений приблизно до 30% від..

5830 грн.

Представляємо Вашій увазі професійну дубову бочку об'ємом 25 літрів, для витримки дистилятів віскі, чачі, коньяку, кальвадосу, бурбона і фруктових дистилятів.Дана бочка має максимальну ступінь випалу!Ми називаємо її "шкіра дракона", оскільки після тр..

4480 грн.

Професійна дубова бочка об’ємом 35 літрів, для витримки молодих спиртів віскі, чачі, коньяку, кальвадосу, бурбона, фруктових дистилятів.Виготовлення бочки починається з відбору лісу. Дуби для бочок закуповуються з лісів на Волині і Буковині. Бочка із..

5060 грн.

Професійна дубова бочка об’ємом 35 літрів, для витримки спиртів віскі, чачі, коньяку, кальвадосу, бурбона, фруктових дистилятів.Paxarette – це концентрат вареного виноградного сусла сортів Санкочо та Арропе, об'єм якого зменшений приблизно до 30% від..

7170 грн.

Представляємо Вашій увазі професійну дубову бочку об'ємом 35 літрів, для витримки дистилятів віскі, чачі, коньяку, кальвадосу, бурбона і фруктових дистилятів.Дана бочка має максимальну ступінь випалу!Ми називаємо її "шкіра дракона", оскільки після тр..

5470 грн.

Професійна дубова бочка об’ємом 57 літрів, для витримки молодих спиртів віскі, чачі, коньяку, кальвадосу, бурбона, фруктових дистилятів.Виготовлення бочки починається з відбору лісу. Дуби для бочок закуповуються з лісів на Волині і Буковині. Бочка із..

6310 грн.

Професійна дубова бочка об’ємом 57 літрів, для витримки спиртів віскі, чачі, коньяку, кальвадосу, бурбона, фруктових дистилятів.Paxarette – це концентрат вареного виноградного сусла сортів Санкочо та Арропе, об'єм якого зменшений приблизно до 30% від..

9290 грн.

Показано з 1 по 12 із 13 (2 сторінок)
Дубові бочки

Перед кожним винокуром, рано чи пізно, постає питання: як облагородити свій дорогоцінний дистилят?

Коли перегонка нового дистиляту тільки закінчилася, ви отримуєте безбарвну рідину, що має смак і ароматом вихідної сировини і алкоголю. Завдяки дозріванню в обпаленій дубовій бочці, Ваш продукт набуває свій колір, складність і багатство смаку.

Незалежно від того, чи розраховуєте Ви отримати коньяк, віскі, витримати фруктові дистиляти або просто облагородити самогон, пам'ятайте, що бочка визначає долю Вашого напою на 60%.

Критерії якості дубових бочок

На ринку України представлено багато різних виробників бочок, однак, незважаючи на красиві легенди, вкрай проблематично знайти бочки, які б відповідали всім важливим технологічним вимогам. На жаль досі на ринку переважає декоративна продукція.

Найчастіше, купуючи недорогі бочки у незнайомих постачальників або за оголошеннями в інтернеті, покупці отримують бочки, які не тільки не сприяють поліпшенню їх продукції, але і доставляють чимало клопоту. Як правило, такі бочки призводять до погіршення органолептичної оцінки напоїв, протікають або зовсім псують вашу задумку.

Щоб усунути подібні ризики Hot Rod Distiller ретельно вибирає постачальників і партії бочок. Купуючи бочки у нас Ви можете розраховувати на найкращі результати витримки Ваших напоїв, включаючи видалення їх можливих вад і недоліків.

Купити дубову бочку в Україні

  • Бочки Hot Rod Distiller зроблені виключно з окоренкові частини дуба (перші 7 метрів ствола) особливих порід з контрольованих регіонів України та Угорщини.
  • Вік дубів використаних у виробництві клепки становить від 70 до 140 років. Вся дубова клепка проходить витримку під відкритим небом на протязі не менше трьох років
  • Бочки виконуються виключно з колотою клепки і мають різні ступені випалу від М+ до глибокого обуглення.
  • Денце і Утор наших бочок має спеціальний паз, що забезпечує відмінну герметичність. Це в свою чергу дозволяє не обробляти Утор воском, а клепку не натирають лляною олією, не покривати фарбою або лаком.
  • Ми не встановлюємо на бочки зливні краники і не наносимо декоративну різьбу. При заливці води наші бочки не протікають. Це пов'язано з тим, що клепка ідеально підігнана, а деревина не пересушується і її мінімальна вологість зберігається на рівні 14%. Так як клепка піддавалася багаторічної витримки, бочку не потрібно вимочувати спиртом перед заливкою дистилятів. В результаті витримай Ваші напої не придбають зеленуваті відтінки, гіркоту або неприємні запахи, а навпаки наситяться збалансованими деревними ароматами.

Вартість дубових бочок Hot Rod Distillerr

Обсяг Ціна
25 літрів 4070 грн
25 літрів шкіра дракона  4480 грн
25 літрів з-під хересу 5830 грн
35 літрів 5060 грн
35 літрів шкіра дракона 5470 грн
35 літрів з-під хересу 7170 грн
57 літрів 6310 грн
"