loader
Телефонуйте

Очистка дистилятів і браги

Це вугілля використовується для фільтрації дистилятів - в результаті виходить ідеально чистий продукт як за смаком, так і по запаху.Об'єм: 1,7 лРозмір: 0,40 - 0,85 ммПоглинання 1150 м2 / гВугілля також можна використовувати для фільтрації води.Приміт..

272 грн.

Активоване мінеральне (кам'яне) вугілля Alcotec Pure Karbon для максимального очищення браги під час бродіння.Розмір фракції: 0,4-1,7 ммОсобливостіМінеральне вугілля проходить складну обробку, завдяки якій вого максимально очищає брагу від всіх шкідл..

255 грн.

Освітлювач вина і сусла Alcotec Turbo Klar 25 літрівВиробник - ВеликобританіяОписAlcotec Turbo Klar швидкий та сильний, двокомпонентний професійний препарат для освітлення. Ідеально підходить для освітлення сусла та білих вин.Винороби застосовують Al..

78 грн.

HOT ROD CARBON GRAINСуміш для очистки зернових дистилятів (1 кг)Розроблена нашими спеціалістами технологія фільтрації міцних спиртних напоїв передбачає триступінчасте очищення від сивушних масел, легких альдегідів, кетонів, метанолу та інших шкідливи..

359 грн.

HOT ROD CARBON GRAINСуміш для очистки зернових дистилятів (150 г)Розроблена нашими спеціалістами технологія фільтрації міцних спиртних напоїв передбачає триступінчасте очищення від сивушних масел, легких альдегідів, кетонів, метанолу та інших шкідлив..

67 грн.

HOT ROD CARBON FRUITСуміш для очистки фруктових дистилятів (1 кг)Розроблена нашими спеціалістами технологія фільтрації міцних спиртних напоїв передбачає триступінчасте очищення від сивушних масел, легких альдегідів, кетонів, метанолу та інших шкідлив..

379 грн.

HOT ROD CARBON FRUITСуміш для очистки фруктових дистилятів (150 г)Розроблена нашими спеціалістами технологія фільтрації міцних спиртних напоїв передбачає триступінчасте очищення від сивушних масел, легких альдегідів, кетонів, метанолу та інших шкідли..

75 грн.

HOT ROD CARBON SUGARСуміш для очистки цукрових дистилятів (1 кг)Розроблена нашими спеціалістами технологія фільтрації міцних спиртних напоїв передбачає триступінчасте очищення від сивушних масел, легких альдегідів, кетонів, метанолу та інших шкідливи..

339 грн.

HOT ROD CARBON SUGARСуміш для очистки цукрових дистилятів (150 г)Розроблена нашими спеціалістами технологія фільтрації міцних спиртних напоїв передбачає триступінчасте очищення від сивушних масел, легких альдегідів, кетонів, метанолу та інших шкідлив..

63 грн.

Циркуляційний фільтр для фільтрації дистилятів.Ефективно очищує дистиляти за рахунок циркуляції рідини через шар фільтруючої засипки.Найкращий результат досягається при використанні суміші Hot Rod Carbon.Спосіб використання:1. Відкрутити кришку колби..

2125 грн.

Це дуже сильний і в той же час нейтральний засіб для освітлення вина і браги, яке не впливає на остаточний смак алкоголю.Використовуючи SuperKlar 24h, ви зможете повністю освітлити брагу за дуже короткий час (від 12 до 24 годин).Ми рекомендуємо викор..

72 грн.

Показано з 1 по 11 із 11 (1 сторінок)
Очистка дистилятів і браги