loader
Телефонуйте

Hambleton Bard


Активоване мінеральне (кам'яне) вугілля Alcotec Pure Karbon для максимального очищення браги під час бродіння.Розмір фракції: 0,4-1,7 ммОсобливостіМінеральне вугілля проходить складну обробку, завдяки якій вого максимально очищає брагу від всіх шкідл..

255 грн.

Турбо дріжджі PuriFERM Moskva - це потужні дріжджі від відомого світового виробника Hambleton Bard.При виробництві цих турбо дріжджів використовується унікальний штам, який виживає та працює у високо-спиртовому середовищі. Завдяки цьому вони можуть п..

105 грн.

Турбо дріжджі для рома Rum turboВиробник - ВеликобританіяОписТурбо дріжджі Alcotec rum turbo оцінять професіонали. Ви можете отримати напій високої якості навіть в домашніх умовах. Даний штам здатний збродити 25 - 30 л сусла з меляси. У їх складі глю..

135 грн.

Фруктові дріжджі Alcotec Turbo Yeast Fruit Країна походження - Великобританія опис Фруктові дріжджі Alcotec Turbo Yeast Fruit - дріжджі для професійної дистиляції ії з фруктів і ягід. На виході отримуємо приємний на смак і запах, продукт. A..

105 грн.

Дріжджі PuriFerm UK-24ОписДріжджі PuriFerm UK-24 - це високоякісний продукт , потрібен, якщо ви розраховуєте на швидке зброджування сусла. Тільки за 24 години 6 кг цукру дріжджі PuriFerm UK-24 перетворять на спиртовий розчин міцністю 14%. Бродіння за..

115 грн.

Комплекс ароматичних винних дріжджів Alcotec насправді знаходиться десь між турбо дріжджами і винними дріжджами. Він зроблений на штамі винних дріжджів, вибраних за їх здатність виробляти чисті і фруктові вина. До дріжджів додана підгодівля в турбо-с..

75 грн.

Спиртові Турбо Дріжджі Alcotec 24 Express (205 г) Sale

Екстремальна продуктивність спиртових дріжджів Alcotec 24 Turbo Yeast Express дозволяє отримати понад 14% алкоголю протягом 24 годин бродіння.Alcotec 24 Turbo є найбільш екстремальними спиртовими дріжджами які ви коли-небудь бачили.Просто розчиніть 6..

156 грн. 173 грн.

Дріжджі характеризуються високою якістю, які ідеально підходять для ферментації цукрових браг.Завдяки цим сильним відібраним дріжджам ми отримаємо сусло міцністю до 20%.Упаковка на 25 л сусла:6 кг цукру – ферментація 3-5 дні – ми отримаємо сусло міцн..

98 грн.

Турбо-дріжджі Alcotec 48 Pure - це високоякісні європейські дріжджі, які мають масу переваг. Ви можете використовувати їх двома способами. Перший, так званий, швидкий, приготування цукрового сусла - 48 годин, другий - за 5 діб. У чому відмінність спо..

115 грн.

Дріжджі Alcotec Batch200 Turbo призначені для бродіння до 200 л сусла.Потрібно 8 пакетів на 200л. Вони дають чудову якість і невелику кількість побічних продуктів. Дріжджі підходять як для великих, так і для малих виробників.Склад: сухі дріжджі, пожи..

122 грн.

Суміш розроблена для отримання найменшої кількості небажаних та побічних продуктів бродіння.Інструкція:25 кг цукру або 28 кг глюкози розчиняють у 40 л гарячої води. Добре перемішайте, влийте у посуд для ферментації і залийте холодною водою до 100 л п..

235 грн.

Alcotec Re-Start містить спеціалізований штам сучасних дріжджів із поживними речовинамим для відновлення зупиненого бродіння.Упаковка розрахована на 25 літрів браги.ІНСТРУКЦІЯ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯ:Дріжджі слід додавати прямо в брагу, якщо вміст алкоголю в..

101 грн.

Показано з 1 по 12 із 18 (2 сторінок)