loader
Телефонуйте

Coobra


ОписАктивні дріжджі BERGURION, рекомендовані для бродіння свіжих і фруктових червоних і рожевих вин, на 25 - 30 літрів винаЗастосування:Дріжджі слід змішати в невеликій кількості теплої води 22-25 °C і залишити на 30 хвилин. Після того, як дріжджі по..

72 грн.

Сoobra сухі дріжджі BRENDOX - застосовуються в виноробної промисловості. Дріжджі селекціоновані і вдосконалені в лабораторії. Одна пачка дріжджів на 25 л вина.Активні дріжджі Brendox, призначені для ферментації червоних фруктових і червоних виноградн..

78 грн.

ОписАктивні винні дріжджі COOBRA JERRY 10г - активні дріжджі, рекомендовані для бродіння ароматичних і важких білих, солодких / напівсолодких / сухих вин, на 25 - 30 літрів вина.Інструкція:Дріжджі потрібно розчинити в невеликій кількості теплої води ..

91 грн.

ОписВинні дріжджі Coobra Portero – використовують у виноробницькій  галузі. Це якісні селекційні дріжджі, виведені та удосконалені в лабораторії. Активні дріжджі PORTERO, рекомендовані для бродіння важких і міцних солодких та напівсолодких вин, на 25..

88 грн.

ОписШведські активні дріжджі Coobra TOKY, розроблені для бродіння солодких і напівсолодких міцних білих вин.Розраховані на 25 - 30 літрів вина.Застосування:Дріжджі слід змішати в невеликій кількості теплої води 22-25 ° C і залишити на 30 хвилин. Післ..

75 грн.

Активні спиртові дріжджі - Coobra Whisky YeastСпиртові дріжджі для зернової та солодового браги Coobra Whisky YeastДріжджі Coobra Whisky Yeast - ті самі дріжджі, які використовуються в шотландських винокурнях для виробництва віскі. Цей штам дріжджів ..

143 грн.

Дріжджі Coobra Basic – це сучасна лінія дріжджів. Вони поєднують високу ефективність бродіння, "чистий смак" та доступну ціну.Марка COOBRA – це перевірена якість!Активні дріжджі COOBRA BASIC 24 – це енологічний продукт для ферментації цукру, глюкози ..

128 грн.

Активні дріжджі COOBRA BASIC 48 – це енологічний продукт для ферментації цукру, глюкози та фруктів.6 кг цукру – 2-3 дні – 14% алкоголю7 кг цукру – 4-5 днів – 16% алкоголю8 кг цукру або 9,4 кг глюкози – 6-7 днів - 20% алкоголюОптимальний діапазон темп..

93 грн.

Coobra 48 Extreme - це нова, надзвичайно ефективна суміш дріжджів і поживних мікроелементів, яка характеризується дуже ефективною роботою: вони здатні переробити 6 кг цукру за 2 доби, даючи спіртуозность браги до 14%; 8 кг цукру - приблизно за 5 днів..

128 грн.

Турбо дріжджі Coobra 6 Magnum - це суміш сильних і швидких штамів дріжджів, здатних переробити 6 кг цукру за 2-3 дня - фортеця цукрового сусла 14%. Дріжджі Coobra виробляють алкоголь дуже чистий і м'який на смак. Ідеально для домашнього міцного напою..

111 грн.

Coobra 7 - це спеціальна суміш дріжджів, поживних речовин, вітамінів і мікроелементів для швидкої ферментації цукру. Дріжджі COOBRA 7 дуже ефективні, за короткий час ви можете отримати 16% алкоголю з 7 кг цукру.Інструкції: 6 - 7 кг цукру розчиніть в ..

117 грн.

Спиртові Турбо Дріжджі Coobra 8 (116 г) Sale

Виробник - ШвеціяОпис:Coobra 8 - потужний, високоякісний штам турбо дріжджів, що забезпечують бродіння з високим вмістом етанолу.Вага упаковки - 116 грам.Підходять для зброджування різноманітної сировини, як цукрової, так і фруктової.Забезпечують мак..

120 грн. 141 грн.

Показано з 1 по 12 із 20 (2 сторінок)