loader
Телефонуйте

SpiritFerm


Винні дріжджі Spirit Ferm wino bayanus G995 (10 г)Винні дріжджі Bayanus - вибираються виноробами, які спеціалізуються на виробництві вин з високим вмістом алкоголю, оскільки вони складаються з винних дріжджів типу Saccharomyces Bayanus G995. Продукт ..

39 грн.

Французькі дріжджі для сидру SpiritFerm.Сидровий штам, відібраний у Франції, призначений для ферментації ароматичних сидрів та ігристих вин.Упаковка 8 г для 25 - 30 л сидру / вина.Сбраживаемости до 15%.Оптимальна температура ферментації 12-20 ° C.Низ..

36 грн.

SpiritFerm 24 Turbo Виробник - Швеція Опис Турбо дріжджі Spirit Ferm 24 Turbo призначені для швидкого зброджування цукрового сусла. Брага дозріває швидше, адже його підживлюють різні активні речовини, що містяться в дріжджах. Температура д..

177 грн.

Це дуже сильний і в той же час нейтральний засіб для освітлення вина і браги, яке не впливає на остаточний смак алкоголю.Використовуючи SuperKlar 24h, ви зможете повністю освітлити брагу за дуже короткий час (від 12 до 24 годин).Ми рекомендуємо викор..

72 грн.

Спиртові дріжджі для віскі Alcotec Distillers Strain Whisky Turbo містять спеціальний дріжджовий штам для приготування зернової, солодового, кукурудзяної або рисової браги. Склад доповнений ферментом глюко-амілазою, здатної розщеплювати крохмаль, що ..

173 грн.

Спиртові турбо Дріжджі SpiritFerm Black Magic TC6 з вугіллям (120 г)Виробник - ВеликобританіяОпис:       Активні дріжджі «Black Magic TC6» призначені для виробництва високо градусної браги з в процесі. Додаткове очищення досягається завдяки активован..

130 грн.

Дріжджі SpiritFerm Extreme 8 кг – призначені для бродіння 8 кг цукру.Час бродіння 3-4 дніІнструкція:- розчиніть цукор у гарячій воді, до 25 л залийте холодною водою- для встановлення при 22-27 градусах С залийте весь вміст пакетика і ретельно переміш..

122 грн.

Спиртові Турбо Дріжджі SpiritFerm KOJI MIX Кодзі (40 г) Sale

Завдяки данній суміші дріжджі зброджують цукор, що міститься в борошні або дрібно подрібнених злаках, без необхідності перетирання. Дріжджі для зброджування крохмалю, цукру та фруктів.Час роботи від 7 – 30 днів (залежно від використовуваної сировини)..

89 грн. 111 грн.

Спиртові Турбо Дріжджі SpiritFerm Moskva Style (140 г) Sale

Виробник - Швеція Spirit FermОпис:       Spirit Ferm - якісні скандинавські дріжджі при доступній ціні. При використанні цих дріжджів, кінцевий продукт - дистилят, має приємний смак і аромат.       Приготування сусла є одним з найважливіших етапів в ..

98 грн. 115 грн.

Енологічний продукт.SpiritFerm TURBO T3 – це суміш активних дріжджів, поживних речовин, вітамінів та мікроелементів, призначених для швидкого бродіння цукрових браг.Результат протягом 72 годин!Інструкція:5 кг цукру за добу дають 13% алкоголю6 кг цукр..

99 грн.

Спеціально відібрані і високоалкогольние (до 18%) дріжджі для ферментації браг з використанням фруктів.Дріжджі розроблені для посилення ароматів фруктів в процесі бродіння.У складі продукту є ферменти які сприяють ферментації фруктових браг.Пакет роз..

75 грн.

Дріжджі можна об’єднувати для великих партій:1 пакет на 25L браги2 пакети на 50L браги6 пакетів на 200L браги15 пакетів на 500L брагиІнструкція: розчинити потрібну кількість цукру в теплій воді, всипати у ферментер і долити необхідний об’єм теплою во..

122 грн.

Показано з 1 по 12 із 12 (1 сторінок)