loader
Телефонуйте

Олпол


Професійна дубова бочка об’ємом 5 літрів, для витримки молодих спиртів віскі, чачі, коньяку, кальвадосу, бурбона, фруктових дистилятів.Виготовлення бочки починається з відбору лісу. Дуби для бочок закуповуються з лісів на Волині і Буковині. Бочка із ..

1950 грн.

Професійна дубова бочка об’ємом 10 літрів, для витримки молодих спиртів віскі, чачі, коньяку, кальвадосу, бурбона, фруктових дистилятів.Виготовлення бочки починається з відбору лісу. Дуби для бочок закуповуються з лісів на Волині і Буковині. Бочка із..

2450 грн.

Професійна дубова бочка об’ємом 10 літрів, для витримки спиртів віскі, чачі, коньяку, кальвадосу, бурбона, фруктових дистилятів.Paxarette – це концентрат вареного виноградного сусла сортів Санкочо та Арропе, об'єм якого зменшений приблизно до 30% від..

3250 грн.

Представляємо Вашій увазі професійну дубову бочку об'ємом 10 літрів, для витримки дистилятів віскі, чачі, коньяку, кальвадосу, бурбона і фруктових дистилятів.Дана бочка має максимальну ступінь випалу!Ми називаємо її "шкіра дракона", оскільки після тр..

2850 грн.

Професійна дубова бочка об’ємом 25 літрів, для витримки молодих спиртів віскі, чачі, коньяку, кальвадосу, бурбона, фруктових дистилятів.Виготовлення бочки починається з відбору лісу. Дуби для бочок закуповуються з лісів на Волині і Буковині. Бочка із..

4070 грн.

Професійна дубова бочка об’ємом 25 літрів, для витримки спиртів віскі, чачі, коньяку, кальвадосу, бурбона, фруктових дистилятів.Paxarette – це концентрат вареного виноградного сусла сортів Санкочо та Арропе, об'єм якого зменшений приблизно до 30% від..

5830 грн.

Представляємо Вашій увазі професійну дубову бочку об'ємом 25 літрів, для витримки дистилятів віскі, чачі, коньяку, кальвадосу, бурбона і фруктових дистилятів.Дана бочка має максимальну ступінь випалу!Ми називаємо її "шкіра дракона", оскільки після тр..

4480 грн.

Професійна дубова бочка об’ємом 35 літрів, для витримки молодих спиртів віскі, чачі, коньяку, кальвадосу, бурбона, фруктових дистилятів.Виготовлення бочки починається з відбору лісу. Дуби для бочок закуповуються з лісів на Волині і Буковині. Бочка із..

5060 грн.

Професійна дубова бочка об’ємом 35 літрів, для витримки спиртів віскі, чачі, коньяку, кальвадосу, бурбона, фруктових дистилятів.Paxarette – це концентрат вареного виноградного сусла сортів Санкочо та Арропе, об'єм якого зменшений приблизно до 30% від..

7170 грн.

Представляємо Вашій увазі професійну дубову бочку об'ємом 35 літрів, для витримки дистилятів віскі, чачі, коньяку, кальвадосу, бурбона і фруктових дистилятів.Дана бочка має максимальну ступінь випалу!Ми називаємо її "шкіра дракона", оскільки після тр..

5470 грн.

Професійна дубова бочка об’ємом 57 літрів, для витримки молодих спиртів віскі, чачі, коньяку, кальвадосу, бурбона, фруктових дистилятів.Виготовлення бочки починається з відбору лісу. Дуби для бочок закуповуються з лісів на Волині і Буковині. Бочка із..

6310 грн.

Професійна дубова бочка об’ємом 57 літрів, для витримки спиртів віскі, чачі, коньяку, кальвадосу, бурбона, фруктових дистилятів.Paxarette – це концентрат вареного виноградного сусла сортів Санкочо та Арропе, об'єм якого зменшений приблизно до 30% від..

9290 грн.

Показано з 1 по 12 із 13 (2 сторінок)