loader
Телефонуйте

Суміш для очистки зернових дистилятів (1 кг)

Суміш для очистки зернових дистилятів (1 кг)

Суміш для очистки зернових дистилятів (1 кг)

  • 359 грн.
HOT ROD CARBON GRAIN

Суміш для очистки зернових дистилятів (1 кг)

Розроблена нашими спеціалістами технологія фільтрації міцних спиртних напоїв передбачає триступінчасте очищення від сивушних масел, легких альдегідів, кетонів, метанолу та інших шкідливих домішок.

Різні марки вугілля відрізняються співвідношенням у структурі макро-, мезо- та мікропор. Макропори малоефективні в очищенні і виконують лише роль каналів, якими газ чи рідина проникають вглиб сорбенту. Поглинання домішок відбувається у мезопорах та мікропорах.

Технологія, що ми рекомендуємо, передбачає три стадії очищення:

- напівтонка;

- тонка;

- надтонка.

Напівтонке очищення здійснюється за допомогою мінерального активованого вугілля. На цій стадії процесу адсорбується понад 50% домішок.

Тонке очищення відбувається за рахунок рослинного активованого вугілля спеціальних марок. Перевагою рослинного активованого вугілля є наявність великої кількості мікропорів: площа поверхні в 1,5-2 рази більша, ніж у мінерального вугілля, що значно покращує його адсорбуючі властивості.

Для надтонкого очищення застосовується полімерний адсорбент на основі іонообмінних смол. Застосування такого сорбенту не тільки значно покращує органолептичні (смакові) властивості продукту, але й надає міцним алкогольним напоям особливу м'якість, та не привносить в продукт, що очищається, ніяких сторонніх запахів і присмаків.

Нашими фахівцями розроблено оптимальне співвідношення компонентів, що фільтрують та забезпечують високу якість кінцевого продукту.

Застосування запропонованого способу очищення забезпечить Вашому напою м'який смак та вишуканий аромат.

Склад
Склад суміш різних сортів вугілля, полімерні сорбенти
Упакування
Упакування Дой-пак
Вага
Вага 1 кг
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре