loader
Телефонуйте

Дубові бочки

Бочка дубова 10 л. з-під Кальвадосу Sale

Професійна дубова бочка об'ємом 10 літрів. Викуплена на приватній винокурні, яка займається фруктовими дистилятами.Була залита кальвадосом з 11 сортів яблук 23 вересня 2018 року. Злита через 2 роки.Ідеальна для витримки або фінішування зернових дисти..

2750.00 грн. 3492.50 грн.

Бочка дубова 10 л. з-під Чачі Sale

Професійна дубова бочка об'ємом 10 літрів. Викуплена на приватній винокурні, яка займається фруктовими дистилятами.Була залита чачею з винограду сорту Аркадія  6 жовтня 2019 року. Злита через 1 рік.Ідеальна для витримки або фінішування зернових дисти..

2750.00 грн. 3492.50 грн.

Показано з 1 по 2 із 2 (1 сторінок)

Перед кожним винокуром, рано чи пізно, постає питання: як облагородити свій дорогоцінний дистилят?

Коли перегонка нового дистиляту тільки закінчилася, ви отримуєте безбарвну рідину, що має смак і ароматом вихідної сировини і алкоголю. Завдяки дозріванню в обпаленій дубовій бочці, Ваш продукт набуває свій колір, складність і багатство смаку.

Незалежно від того, чи розраховуєте Ви отримати коньяк, віскі, витримати фруктові дистиляти або просто облагородити самогон, пам'ятайте, що бочка визначає долю Вашого напою на 60%.

Критерії якості дубових бочок

На ринку України представлено багато різних виробників бочок, однак, незважаючи на красиві легенди, вкрай проблематично знайти бочки, які б відповідали всім важливим технологічним вимогам. На жаль досі на ринку переважає декоративна продукція.

Найчастіше, купуючи недорогі бочки у незнайомих постачальників або за оголошеннями в інтернеті, покупці отримують бочки, які не тільки не сприяють поліпшенню їх продукції, але і доставляють чимало клопоту. Як правило, такі бочки призводять до погіршення органолептичної оцінки напоїв, протікають або зовсім псують вашу задумку.

Щоб усунути подібні ризики Hot Rod Distiller ретельно вибирає постачальників і партії бочок. Купуючи бочки у нас Ви можете розраховувати на найкращі результати витримки Ваших напоїв, включаючи видалення їх можливих вад і недоліків.

Купити дубову бочку в Україні

  • Бочки Hot Rod Distiller зроблені виключно з окоренкові частини дуба (перші 7 метрів ствола) особливих порід з контрольованих регіонів України та Угорщини.
  • Вік дубів використаних у виробництві клепки становить від 70 до 140 років. Вся дубова клепка проходить витримку під відкритим небом на протязі не менше трьох років
  • Бочки виконуються виключно з колотою клепки і мають середній випал (1,5 - 2 мм).
  • Денце і Утор наших бочок має спеціальний паз, що забезпечує відмінну герметичність. Це в свою чергу дозволяє не обробляти Утор воском, а клепку не натирають лляною олією, не покривати фарбою або лаком.
  • Ми не встановлюємо на бочки зливні краники і не наносимо декоративну різьбу. При заливці води наші бочки не протікають. Це пов'язано з тим, що клепка ідеально підігнана, а деревина не пересушується і її мінімальна вологість зберігається на рівні 14%. Так як клепка піддавалася багаторічної витримки, бочку не потрібно вимочувати спиртом перед заливкою дистилятів. В результаті витримай Ваші напої не придбають зеленуваті відтінки, гіркоту або неприємні запахи, а навпаки наситяться збалансованими деревними ароматами.

Вартість дубових бочок Hot Rod Distillerr

Обсяг Ціна
10 літрів 2240 грн
25 літрів 3696 грн
57 літрів 6720 грн
225 літрів 16700 грн
Хересная 10 літрів 3500 грн
Хересная 25 літрів 6000 грн
Портвейн 25 літрів 6000 грн