loader
Телефонуйте

Глінтвейни

Популярність глінтвейну в нашій країні постійно зростає. Але що робити тим, хто не вживає алкоголь?Пропонуємо Вам приготувати смачний пряний, зігріваючий напій, який можна давати навіть дітям!Приготування Глінтвейну БезалкогольнийВам знадобиться:- 1 ..

79 грн.

У гірській місцевості південних Карпат, на кордоні з Трансільванією, на території Румунії, розташувався замок Бран.Згідно з місцевими переказами, в замку тривалий час жив відомий господар князівства - знаменитий граф Дракула.Поруч скелі, на них кущі ..

100 грн.

З настанням холодів приходить пора пивного глінтвейну, який сподобається і пивним ентузіастам, і тим, хто «взагалі-то я пиво не дуже».Повний глінтвейн часто називають глюбір (від німецького Glühbier - «пиво з прянощами»).Приготування глюбіру Баварськ..

89 грн.

Самоклеюча етикетка для пляшки на крафтовому папері...

3 грн.

Глінтвейн - гарячий алкогольний напій на основі вина, який зігріває в холод і покращує самопочуття. Напій має пряний аромат поєднує дует вина і спецій. Глінтвейн п'ють повільно, акуратно і невеликими ковтками, спочатку вдихають гарячі пари і тільки п..

58 грн.

Ідеально підходить для настоювання спецій.Розмір сітки: 90 мікронВисота: 240 ммШирина: 140 ммМає мотузки для зав'язування...

47 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)