loader
Телефонуйте

Подарункові набори

Подарунковий набір на експорт.Склад: German Kreuter Infusion Kit1Austrian Rum Infusion Kit1Sambuca Liqueur Infusion Kit1Aquavit Infusion Kit1Gin Infusion Kit1Этикетки5Нейлоновый мешочек для настоек1Наполнитель1Рекламный каталог1Коробка1..

1050 грн.

Подарунковий набір на експорт:СкладCzech Liqueur Infusion Kit1Spicy Whiskey Infusion Kit1..

1050 грн.

Подарунковий набір на Експорт.Склад:Estragon Vodka Infusion Kit1Ginger-Lemon Vodka Infusion Kit1Mint Liqueur Infusion Kit1Latgale Cogniac Infusion Kit1Jewish Raisin Vodka Infusion Kit1Этикетки5Нейлоновый мешочек для настоек1Наполнитель1Рекламный ката..

1050 грн.

Подарунковий набір на Експорт.Склад:Golden Rum Infusion Kit115,26Zubrowka Infusion Kit111,48Hot Pepper Vodka Infusion Kit110,47Horseradish Vodka Infusion Kit112,24Cherry Vodka Infusion Kit124,48Этикетки52,00Нейлоновый мешочек для настоек120,00Рекламн..

1050 грн.

Склад набору:Набір спецій для лікеру з Шипшини (3 л)Набір спецій для настоянки Імбирно-Лимонна (3 л)Набір спецій для настоянки Джинджура (3 л)Набір спецій для лікеру в стилі Becherovka (3 л)Набір спецій для настоянки на Калгані (3 л)Нейлоновий мішечо..

779 грн.

Склад набору:Набір спецій для настоянки Аквавіт (3 л)Набір спецій для настоянки Стріжамент (9 л)Набір спецій для настоянки Мисливська (3 л)Набір спецій для настоянки Бородінська (3 л)Набір спецій для настоянки Кедрова (3 л)Нейлоновий мішечок для наст..

607 грн.

Склад набору:Набір спецій для вермута в стилі Martini (9 л)Набір спецій для м'ятного лікеру (3 л)Набір спецій для лікеру Sambuca (3 л)Набір спецій для лікеру Amaretto (1 л)Набір спецій для настойки Імбирно-Лимонна (3 л)Нейлоновий мішечок для настояно..

693 грн.

Склад набору:Набір спецій для настойки Віскі Пряний (3 л)Набір спецій для настойки Зубрівка (3 л)Набір спецій для настойки Коньяк по-Латгальськи (3 л)Набір спецій для настойки в стилі Джин (3 л)Набір спецій для настойки Ром Золотистий (3 л)Нейлоновий..

548 грн.

Склад набору:Набір спецій для настоянки Львівська Вишнева (3 л)Набір спецій для настоянки Польська Зубрівка Шляхетна (3 л)Набір спецій для настоянки Вірменський Арцах (3 л)Набір спецій для настоянки Австрійський Ром (3 л)Набір спецій для настоянки Єв..

953 грн.

Склад набору:Набір спецій для настоянки Українська з перцем (3 л)Набір спецій для настоянки Хріновуха (3 л)Набір спецій для настоянки Львівська Вишнева (3 л)Набір спецій для настоянки Джинджура (3 л)Набір спецій для настоянки на Калгані (3 л)Нейлонов..

779 грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)
Подарункові набори

Вибрати подарунковий набір для чоловіка та жінки

Хоч чоловіки і часто скаржаться що вибрати подарунок для жінки не просто, знайти відмінний подарунок для чоловіків може бути настільки ж складно. Чоловікам зазвичай подобаються якісь хобі і захоплення, або взагалі нічого. І вони також не люблять змін, коли справа стосується їх повсякденних речей, таких як гаманець, годинник або ремінь.

Як знайти для нього відмінний подарунок?

Дозвольте нам допомогти Вам трохи зняти напругу, надавши Вам відмінну ідею.

✅ УНІКАЛЬНІ ДОМАШНІ НАПОЇ - Зробіть 5 видів різних міцних напоїв будинку. Це досить легко, щоб кожен міг розібратися в цьому за один вечір. Насолоджуйтесь 5 рецептами смачних настоянок.

✅ СТВОРЮЙТЕ З ПРИРОДОЮ - екзотичні трави і прянощі з усього світу, які зроблять ваші напої унікальними! Ягоди ялівцю, перець кубеба, лаванда, кардамон, кубики та багато іншого!

✅ ШВИДКО, ЛЕГКО І ВЕСЕЛО - додайте інгредієнти в спиртову основу і отримаєте повноцінний напій за 5-7 днів! Без дистиляції ви відчуєте весь ботанічний смак унікальних трав і прянощів.

✅ ИДЕАЛЬНИЙ ПОДАРУНКОВИЙ КОШИК ДЛЯ ЛЮБИТЕЛІВ КУЛІНАРІЇ - Зігрійте їх серця в дні народження, свята за допомогою наших наборів, які дозволять їм придумати свій особистий характер і смак напоїв.