loader
Телефонуйте

Виробництво дистилятів

Дистиляційна система професійної серії з об’ємом перегінного куба на 30 літрів.Комплектність даної системи:Перегінний куб Professional 30л Gagarin x 1 шт. ;Діоптр 2" x 1 шт. ;Охолоджувач 1.5" 500 мм x 1 шт. ;Перехід 180° 1.5" x 1 шт. ;Папужка 1.5" x ..

29568 грн.

Дистиляційна система професійної серії з об’ємом перегінного куба на 50 літрів.Комплектність даної системи:Перегінний куб на 50 л х 1 шт.Діоптр (оглядове скло) 3″ х 1 шт.Шолом аламбік 3″ х 1 шт.Мідний конус (повітряний дефлегматор) 3″/ 1.5″ х 1 шт.Де..

37022 грн.

Дистиляційна система професійної серії з об’ємом перегінного куба на 70 літрів.Комплектність даної системи:Перегінний куб на 70 л х 1 шт.Аромаколонна 4″ х 1 шт.Шолом аламбика 4″ х 1 шт.Мідний конус (повітряний дефлегматор) 4″/ 2″ х 1 шт.Дефлегматор 2..

1924 грн.

Дистиляційна система професійної серії з об’ємом перегінного куба на 70 літрів.Комплектність даної системи:Перегінний куб на 70 л х 1 шт.Діоптр (оглядове скло) 4″ х 1 шт.Шолом аламбік 4″ х 1 шт.Мідний конус (повітряний дефлегматор) 4″/ 2″ х 1 шт.Дефл..

39609 грн.

Даний дистиллятор дозволяє протягом короткого часу отримати максимальний вихід ефірних масел з вашої рослинної сировини.Відмінними рисами даної моделі є:- Нержавіюча сталь не залишає шкідливих залишків міді- Нержавіюча сталь хімічно інертна і не взає..

10862 грн.

Даний дистиллятор дозволяє протягом короткого часу отримати максимальний вихід ефірних масел з вашої рослинної сировини.Відмінними рисами даної моделі є:- Нержавіюча сталь не залишає шкідливих залишків міді- Нержавіюча сталь хімічно інертна і не взає..

7832 грн.

Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)

Ласкаво просимо в світ дистиляції та перегонки Hot Rod

Застосування дистиляційних апаратів

Система Hot Rod створена досвідченими конструкторами для отримання високого ступеня гнучкості в процесі виробництва, а також задоволення від отриманих результатів.

Після увімкнення ми рекомендуємо спиратися на наші рекомендації і не покладатися на поради «бувалих» знайомих, у яких багатий досвід перегонки.

З іншого боку, не варто вважати що надані нами рекомендації є єдино правильними, тому ставтеся до них як до вихідної точки для напрацювання власного досвіду. Надалі Ваш досвід проб і помилок дозволить Вам досягти інших, нових для себе результатів. Як тільки ви освоїте ази, не соромтеся експериментувати.

Ціни на дистиляційні апарати

   
Назва Обсяг Ціна
Hot Rod Pro 33 Standard 33 л $ 996
Hot Rod Pro 33 Aroma 33 л $ 1 259
Hot Rod Pro 33 Gin 33 л $ 480
Hot Rod Pro 33 Pot-Still 33 л $ 695
Hot Rod Pro 50 Standard 50 л $ 1 233
Hot Rod Pro 50 Gin 50 л $ 780

Найважливіші переваги дистиляторів Hot Rod Distiller

Для отримання якісної продукції, а так само для безпечного та ефективного використання обладнання, при його розробці необхідно враховувати ряд важливих аспектів. Дистиляційні системи Hot Rod розробляються професійними інженерами і мають багато ключових особливостей, які дозволяють їх власникам домагатися стабільно високих результатів.

  • Загальна висота колони, яка забезпечує широкий температурний градієнт для більш якісної фракційної перегонки та додатково виключає можливість закидання браги в кінцевий продукт;
  • Висока контактна площа мідних поверхонь шолома і конуса, що позбавляє кінцевий дистилят від запаху "гнилого м'яса" шляхом осадження домішок сірки і сірчистих сполук;
  • Вибір матеріалів має основоположне значення. З продуктом контактують тільки харчові матеріали. Ми застосовуємо виключно харчову мідь марки М1, нержавіючу сталь марок AISI 304 і AISI 316, кварцове і боросиликатное скло, а також харчовий силікон;
  • Застосування диоптра або аромаколонни надає 360 ° огляд процесу і перетворює його в справжнє видовище;
  • Ми з самого початку заклали в наше обладнання принцип LEGO. Це дає можливість легко підключити додаткові компоненти (папужка, джин-кошик, піт-стіл і т.д.) або переконфігурувати колону під свої унікальні завдання.
  • Застосування швидкоз'ємних клампових з'єднань забезпечує зручність складання-розбирання обладнання, його компактність при зберіганні і транспортуванні і високий рівень гігієни. Більшу частину обладнання можна просто помити в посудомийній машині;
  • Все дистиляційні куби обладнані аварійними клапанами швидкого вихлопу. Це запобігає ризику перевищення робочого тиску в системі;
  • Ефективні кожухотрубні і трубчасті охолоджувачі і дефлегматори дозволяють використовувати мінімальну кількість води, а швидкоз'ємні 12 мм пуш-фітинги не доставляють ніяких проблем з її підключенням;
  • Зручний регулятор потужності і цифрові термометри дозволяють здійснювати тонкий контроль над процесом дистиляції;
  • Ну і нарешті, наші дистилятотри зроблені в Україні і ми надаємо на них 24 місяці гарантії;

Купити дистиляційний апарат в Україні

Разом з обладнанням наші клієнти отримують детальні інструкції по експлуатації, технічну і технологічну підтримку і індивідуальне консультування.

Ми з задоволенням проконсультуємо Вас з питань організації технологічного процесу для досягнення Вашої мети. А в разі комплексних або спеціальних потреб - підготуємо для Вас індивідуальну комерційну пропозицію.

Інтернет-магазин Hot Rod Distiller підтримує склад сировини, витратних матеріалів та запчастин, що дозволяє організувати підтримку наших клієнтів в стислі терміни.