loader
Телефонуйте

Виробництво дистилятів

Дистилятор 20 літрів Хіпстер АламбікНова класика для сучасних людей.Компактний дистилятор для формату квартири.Ергономічне рішення для крафтового виробництва зернових тафруктових дистилятів таких як граппа, чача, бренді, сливовиця,ром, віскі, бурбон,..

17500 грн.

Дистилятор 25 літрів АламбікІдеальне рішення для домашнього виробництва зернових та фруктових дистилятів, таких як граппа, чача, бренді, сливовиця, ром, віскі, бурбон, напівгар.Специфікація:Перегінний куб 25л. Кришка з фланцем під кламп 2"+ ніпель (г..

14990 грн.

Дистилятор 25 літрів Аламбік електроІдеальне рішення для домашнього виробництва зернових та фруктових дистилятів, таких як граппа, чача, бренді, сливовиця, ром, віскі, бурбон, напівгар.Специфікація:Перегінний куб 25л. Кришка з фланцем під кламп 2"+ н..

16907 грн.

Дистилятор 40 літрів АламбікІдеальне рішення для домашнього виробництва зернових та фруктових дистилятів, таких як граппа, чача, бренді, сливовиця, ром, віскі, бурбон, напівгар.Специфікація:Перегінний куб 40л. Кришка з фланцем під кламп 3"+ ніпель (г..

17200 грн.

Дистилятор 40 літрів Аламбік електроІдеальне рішення для домашнього виробництва зернових та фруктових дистилятів, таких як граппа, чача, бренді, сливовиця, ром, віскі, бурбон, напівгар.Специфікація:Перегінний куб 40л. Кришка з фланцем під кламп 3"+ н..

19880 грн.

Дистилятор 60 літрів АламбікІдеальне рішення для домашнього виробництва зернових та фруктових дистилятів, таких як граппа, чача, бренді, сливовиця, ром, віскі, бурбон, напівгар.Специфікація:Перегінний куб 60л. Кришка з фланцем під кламп 4"+ ніпель (г..

19500 грн.

Дистилятор 60 літрів АламбікІдеальне рішення для домашнього виробництва зернових та фруктових дистилятів, таких як граппа, чача, бренді, сливовиця, ром, віскі, бурбон, напівгар.Специфікація:Перегінний куб 60л. Кришка з фланцем під кламп 4"+ ніпель (г..

21700 грн.

Пароводяной котел 100л с ручной мешалкой Старт продаж з 18.09 Комплектация: ПВК 100л с купольной крышкой кламп 1,5"/2"/3"/4" (на выбор клиента) 1шт Электронный термометр 1шт Ручная мешалка 1шт Группа безопасности (клапан давления, м..

29900 грн.

Пароводяной котел 50л с ручной мешалкой Старт продаж с 18.09 Комплектация: ПВК 50л с купольной крышкой кламп 1,5"/2"/3"/4" (на выбор клиента) 1шт Электронный термометр 1шт Ручная мешалка 1шт Группа безопасности (клапан давления, ман..

23900 грн.

Дистиляційна система професійної серії з об’ємом перегінного куба на 70 літрів.Комплектність даної системи:Перегінний куб на 70 л х 1 шт.Діоптр (оглядове скло) 4″ х 1 шт.Шолом аламбік 4″ х 1 шт.Мідний конус (повітряний дефлегматор) 4″/ 2″ х 1 шт.Дефл..

39609 грн.

Показано з 1 по 10 із 10 (1 сторінок)
Виробництво дистилятів

Ласкаво просимо в світ дистиляції та перегонки Hot Rod

Застосування дистиляційних апаратів

Система Hot Rod створена досвідченими конструкторами для отримання високого ступеня гнучкості в процесі виробництва, а також задоволення від отриманих результатів.

Після увімкнення ми рекомендуємо спиратися на наші рекомендації і не покладатися на поради «бувалих» знайомих, у яких багатий досвід перегонки.

З іншого боку, не варто вважати що надані нами рекомендації є єдино правильними, тому ставтеся до них як до вихідної точки для напрацювання власного досвіду. Надалі Ваш досвід проб і помилок дозволить Вам досягти інших, нових для себе результатів. Як тільки ви освоїте ази, не соромтеся експериментувати.

Ціни на дистиляційні апарати

   
Назва Обсяг Ціна
Hot Rod Pro 33 Standard 33 л $ 996
Hot Rod Pro 33 Aroma 33 л $ 1 259
Hot Rod Pro 33 Gin 33 л $ 480
Hot Rod Pro 33 Pot-Still 33 л $ 695
Hot Rod Pro 50 Standard 50 л $ 1 233
Hot Rod Pro 50 Gin 50 л $ 780

Найважливіші переваги дистиляторів Hot Rod Distiller

Для отримання якісної продукції, а так само для безпечного та ефективного використання обладнання, при його розробці необхідно враховувати ряд важливих аспектів. Дистиляційні системи Hot Rod розробляються професійними інженерами і мають багато ключових особливостей, які дозволяють їх власникам домагатися стабільно високих результатів.

  • Загальна висота колони, яка забезпечує широкий температурний градієнт для більш якісної фракційної перегонки та додатково виключає можливість закидання браги в кінцевий продукт;
  • Висока контактна площа мідних поверхонь шолома і конуса, що позбавляє кінцевий дистилят від запаху "гнилого м'яса" шляхом осадження домішок сірки і сірчистих сполук;
  • Вибір матеріалів має основоположне значення. З продуктом контактують тільки харчові матеріали. Ми застосовуємо виключно харчову мідь марки М1, нержавіючу сталь марок AISI 304 і AISI 316, кварцове і боросиликатное скло, а також харчовий силікон;
  • Застосування диоптра або аромаколонни надає 360 ° огляд процесу і перетворює його в справжнє видовище;
  • Ми з самого початку заклали в наше обладнання принцип LEGO. Це дає можливість легко підключити додаткові компоненти (папужка, джин-кошик, піт-стіл і т.д.) або переконфігурувати колону під свої унікальні завдання.
  • Застосування швидкоз'ємних клампових з'єднань забезпечує зручність складання-розбирання обладнання, його компактність при зберіганні і транспортуванні і високий рівень гігієни. Більшу частину обладнання можна просто помити в посудомийній машині;
  • Все дистиляційні куби обладнані аварійними клапанами швидкого вихлопу. Це запобігає ризику перевищення робочого тиску в системі;
  • Ефективні кожухотрубні і трубчасті охолоджувачі і дефлегматори дозволяють використовувати мінімальну кількість води, а швидкоз'ємні 12 мм пуш-фітинги не доставляють ніяких проблем з її підключенням;
  • Зручний регулятор потужності і цифрові термометри дозволяють здійснювати тонкий контроль над процесом дистиляції;
  • Ну і нарешті, наші дистилятотри зроблені в Україні і ми надаємо на них 24 місяці гарантії;

Купити дистиляційний апарат в Україні

Разом з обладнанням наші клієнти отримують детальні інструкції по експлуатації, технічну і технологічну підтримку і індивідуальне консультування.

Ми з задоволенням проконсультуємо Вас з питань організації технологічного процесу для досягнення Вашої мети. А в разі комплексних або спеціальних потреб - підготуємо для Вас індивідуальну комерційну пропозицію.

Інтернет-магазин Hot Rod Distiller підтримує склад сировини, витратних матеріалів та запчастин, що дозволяє організувати підтримку наших клієнтів в стислі терміни.