loader
Телефонуйте

Дистиляційні куби

Перегінний куб серія Professional 30 л.

Перегінний куб на 30 л. з клампами для установки колони, ТЕНа і клапана тиску.Матеріал: Нержавіюча сталь AISI 304Поліровка: ГлянецьФорма кришки і дна: еліптичнаТовщина металу: 1.5 / 1.5 ммПовний об’єм: 30 літрівКорисний об'єм: 27 літрівУстановка ТЕНа..

9856.00 грн.

Перегінний куб серія Professional 50 л.

Перегінний куб на 50 л. з клампами для установки колони, ТЕНа і клапана тиску.Можливість установки як вертикального, так і горизонтального зливу.Матеріал: Нержавіюча сталь AISI 304Поліровка: ГлянецьФорма кришки і дна: еліптичнаТовщина металу: 1.5 / 2..

12936.00 грн.

Перегінний куб серія Professional 80 л.

Перегінний куб на 80 л з клампами для установки колони, ТЕНа і клапана тиску.Можливість установки як вертикального, так і горизонтального зливу.Матеріал: Нержавіюча сталь AISI 304Поліровка: ГлянецьФорма кришки і дна: еліптичнаТовщина металу: 1.5 / 2 ..

20636.00 грн.

Перегінний куб серія Professional 80 л. Мідний

Перегінний куб на 80 л з клампами для установки колони, ТЕНа і клапана тиску.Можливість установки як вертикального, так і горизонтального зливу.Матеріал: Харочва мідь М1, Нержавіюча сталь AISI 304Поліровка: ГлянецьФорма кришки і дна: еліптичнаТовщина..

29876.00 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

З кожним роком все більша кількість людей всерйоз замислюється над тим, щоб почати виготовляти міцні спиртні напої своїми силами. Сучасне виробництво давно не вважається еталонним, адже практично кожен бренд з метою отримання найбільшої вигоди намагається економити на всьому, починаючи з тари, і закінчуючи інгредієнтами і обладнанням. А там, де цілі економії відходять на другий план, ми маємо справу з неадекватно високою ціною, коли за пляшку хорошого міцного напою доводиться платити не менше 400-500 грн.

Ми пропонуємо вам компромісне рішення. Контролюйте якість інгредієнтів самостійно і досягайте найкращих смакових якостей крафтового напоїв, не переплачуючи за бренд. Купуйте якісний дистиляційний куб в Україні і почніть власне домашнє виробництво.

Що таке перегінний куб

Перегінний куб - це пристрій, необхідне для перегону рідин. Саме на ньому базується використання будь-ректифікаційної колони і дистилятора. Фактично він представляє собою ємність, в якій при високих температурах протікають процеси випаровування рідин з подальшим виділенням з них спирту.

Конструкція дистиляційного куба для самогонного апарату включає в себе котел циліндричної форми, виготовлений з нержавіючої сталі AISI 304 або міді марки M1, торосферичні днище і кришка зі стандартними 3А Клампа для під'єднання колони для ректифікації та дистиляції. Поверхня пристрою має ряд стандартних отворів під датчики температури, зливний клапан-метелик і запобіжний клапан.

Робота перегінного куба можлива тільки за умови підтримки стабільного тиску. При нагріванні ємності всередині системи незначно зростає тиск, який сприяє перетіканню парів через під'єднані до кубу елементи колони. Аварійний клапан забезпечує безпеку на випадок непередбаченого зростання тиску всередині системи.

Купити перегінний куб в Україні

В інтернет-магазині Hot Rod Distiller можна купити перегінні куби в Україні з доставкою в будь-який населений пункт країни або світу. Купуючи обладнання у нас, ви завжди можете розраховувати на ряд переваг:

  • Використання гігієнічних і несприйнятливих до корозії матеріалів (нержавіюча сталь і мідь);
  • Повна комплектація (хомути, клапани, ніпелі і т.д.);
  • Зручність конструкції з регулюванням по висоті і вертикальним зливом;
  • Відмінна якість зварних швів;
  • Жорсткість конструкції за рахунок товщини металу і особливостей геометрії;
  • Широкий вибір за обсягом ємності (від 30 до 120 літрів);
  • Абсолютна безпека (куб комплектується спеціальним клапаном для скидання надлишкового тиску).

Виникли питання? Зателефонуйте нам за контактним номером і отримаєте безкоштовну консультацію експерта!